Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Portugalsko- Madeira

Destinácia: Portugalsko
Kód zájazdu: 987604
Cena od: 900 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

20.07. - 25.07. 6 dní dospelý: 900 € povinné prípl: +0 € letecká VIE
24.08. - 29.08. 6 dní dospelý: 900 € povinné prípl: +0 € letecká VIE

Popis zájazdu

Prechádzky Purpurovým súostrovím pohladia na duši. Vodopády a svieža zeleň pozdĺž unikátnych zavlažovacích kanálov – LEVÁD.

Popis zájazdu
Fotogenické scenérie skál, pláží, mora a kvetov.
Adrenalín divokých horských ciest, plavba na katamaráne, najčistejšie mesto Európy.
Bohatá história a krásna príroda.
Turistika pozdĺž zavlažovacích kanálov Levád.
Originálny oddych na ostrove večnej jari.

Program zájazdu: 
1. – 2. deň:
Odlet z Viedne, prílet na MADEIRU. Ubytovanie v hlavnom meste FUNCHAL na 5 nocí.

Umelecké uličky, galérie, radničné námestie, katedrála, kláštor aj viaceré pevnosti z čias pirátskej histórie. Lanovka so scénickými pohľadmi na horu MONTE, návšteva Tropickej záhrady. Povieme si o dlhej histórii ostrova a navštívime kostol, kde je pochovaný posledný rakúsky cisár Karol I. Zveziete sa dole z kopca na tradičných sánkach? Zážitok z nákupov na Tržnici plnej tropického ovocia aj suvenírov. Najstaršia vínna pivnica na ostrove. Ochutnáme!

3. – 4. deň:
Vystúpime na jeden z najvyšších vrchov Madeiry – PICO DE AREEIRO, do výšky 1.818 m.n.m. V POISO ochutnáme tradičný nápoj Poncha. Cez vnútrozemie do RIBEIRO FRIO. Prejdeme sa krásnou Levadou BALCONES, ktorá ústi v srdci hôr. V mestečku SANTANA sa nachádzajú typické domy v tvare písmena “A”. Pokračujeme do zátoky FAIAL, až k PONTA DE ROSTO. Pozdĺž pobrežia cez MACHICO, možnosť kúpania a oddychu na pieskovej pláži.

5. – 6. deň:
V džípoch sa vyberieme na “Off road Safari” – dobrodružstvo mimo hlavných ciest. Spoznáme autentický spôsob života domácich. FAJA GALINHAS – S.PAULO – BOA MORTE – CAMPANARIO. Adrenalínová jazda v úzkych strmých uličkách, kopcoch a lesných cestách v divokej prírode. Nádherné panoramatické vyhliadky. Ďalšie dobrodružstvo je plavba na Katamaráne! Pri Madeire prúdi Golfsky prúd a je tu šanca vidieť delfíny či veľryby. Kotvíme pod najvyšším morským útesom v Európe – CABO GIRAO. Možnosť okúpať sa v oceáne. Záverečný večer bude patriť madeirskému folklóru. Odlet a prílet do Viedne.

Trasa zájazdu:
FUNCHAL – MONTE – PICO DE AREEIRO – POISO – RIBEIRO FRIO – LEVANDA BALCONES – SANTANA – FAIAL – PONTA DE ROSTO – MACHICO – FAJA GALINHAS – S. PAULO – BOA MORTE – CAMPANARIO – CABO GIRAO – FUNCHAL

CENA ZAHŔŇA:

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK a miestneho sprievodcu, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, dopravu, poistenie CK voči insolventnosti.

CENA NEZAHŔŇA:
Fakultatívne výlety, stravu, vstupy, povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov.

PRÍPLATKY:

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 350 €
Generované systémom ProfiTour