Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Hotel Melia Coral

Destinácia: Chorvátsko, Istria, Umag
Kód zájazdu: 984580
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Len pre dospelých

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Melia Coral

jóga TV konferenčná sála masáž wellness, spa bazén vyhrievaný parkovisko internet, WiFi plážový servis betónové platne kamenistá pláž chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Poloha:

Hotel Melia Coral sa nachádza v stredisku Umag, časť Katoro. Hotel je situovaný priamo pri pláži. Od centra mesta je vzdialený približne 3 km. Pláž je prírodná kamenistá a vydláždená. Upozornenie: hotel je určený len pre dospelých (16 r. a viac).


Služby hotela:

Recepcia, reštaurácia, reštaurácia formou bufetu, vyhrievaný krytý bazén, joga, konferenčné miestnosti, bar, parkovanie, vonkajší bazén, plážový klub, masáže (za príplatok), wellness (za príplatok), bezplatné Wi-Fi pripojenie.


Ubytovanie:

K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby, štvorlôžkové izby (s výhľadom na more alebo na okolie).
Vybavenie izieb zahŕňa: klimatizáciu, telefón, satelitnú TV, terasu, balkón, sušič vlasov, minibar, bezplatné Wi-Fi pripojenie, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, trezor.


Stravovanie:

Možnosti stravovania: raňajky, polpenzia.


Doprava:

Individuálna doprava.


Cena zahŕňa:

ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, poistenie insolventnosti


Cena nezahŕňa:

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, miestna taxa približne 1 € /osoba/noc, osoba od 12 – 18 rokov 0,50 €/noc, deti do 12 rokov zadarmo


Poznámka:

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 7.4. o 09:30 hod.
Generované systémom ProfiTour