Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Po stopách sv. pátra Pia - pútnický zájazd

Destinácia: Taliansko, Apúlia (Puglia)
Kód zájazdu: 982221
Cena od: 480 €
Príplatky od: 185 €
Poznávacie zájazdy
Pútnické zájazdy
Eurovíkendy

Výber termínu

13.10. - 16.10. 4 dni dospelý: 480 € povinné prípl: +185 € letecká VIE

Popis zájazdu

Program:
1.deň: odlet v popoludňajších hodinách z Viedne do Bari, panoramatická autobusová prehliadka centra Bari (Duomo of San Sabino, jedinečná Bazilika Sv. Mikuláša, v ktorej je od roku 1087 svätcov hrob). Popoludní transfer autobusom do mestečka San Giovanni Rotondo - pôsobiska sv. pátra Pia, slovenská svätá omša. Ubytovanie v hoteli, večera a nocľah.

2.deň: raňajky, prehliadka areálu, kde pôsobil v rokoch 1916 - 1968 sv. páter Pio – charizmatický kapucínsky kňaz, ktorý mal vyše 50 rokov na svojom tele ustavične stigmy. Celodenný náboženský program v San Giovanni Rotondo, počas ktorého uvidíte miesta spojené so životom a pôsobením sv. pátra Pia (prehliadka Baziliky Santa Maria delle Grazie a Baziliky sv. Pia, návšteva hrobu sv. pátra Pia). V Bazilike sv. pátra Pia bude náš kňaz celebrovať slovenskú svätú omšu a vo vonkajšom areáli absolvujete Krížovú cestu. V podvečer návrat do hotela, večera, nocľah.

3.deň: raňajky, dopoludnie v San Giovanni Rotondo, kde bude čas na osobné rozjímanie. Popoludní výlet autobusom do Monte Sant´Angelo (pamiatka UNESCO). Slovenská svätá omša v jaskyni, kde sa v rokoch 490, 492, a 1656 zjavil archanjel Michal. Toto miesto bolo v minulosti navštívené tiež viacerými pápežmi a svätcami. Transfer autobusom späť do hotela, večera a nocľah.

4.deň: raňajky, slovenská svätá omša v San Giovanni Rotondo, osobné voľno, v závislosti od letových časov transfer na letisko v Bari a odlet do Viedne.

Ubytovanie:
3 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha, WC) v 3* hoteli v oblasti San Giovanni Rotondo.

Stravovanie:
3 x polpenzia (raňajky formou švédskych stolov, večere servírované formou menu s tromi chodmi).

Doprava:
Letecká doprava: Viedeň - Bari a späť.

Ostatné:
transfery a doprava podľa programu klimatizovaným autokarom, náboženský program podľa popisu, panoramatická autobusová prehliadka Bari, návšteva Monte Sant´Angelo, služby slovenského sprievodcu/ kňaza počas zájazdu, DPH.

Povinné príplatky:
letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 165 €/os.

Priplatky:
za 1/1 izbu 120 €, transfer z Bratislavy na letisko Viedeň a späť 20 €/os.

Poznámka:
PRI KÚPE ZÁJAZDU DO 28.02.2019, TRANSFER Z BRATISLAVY NA LETISKO VO VIEDNI ZDARMA!

Oficiálna kategória:
***
Generované systémom ProfiTour