Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Hotel Lindos Imperial Resort & Spa

Destinácia: Grécko, Rhodos, Lindos
Kód zájazdu: 981591
Cena od: 709,20 €
Príplatky od: 210 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

27.09. - 05.10. 9 dní LM dospelý: 709,20 € povinné prípl: +210 € letecká BTS

Hotel Lindos Imperial Resort & Spa

detská postieľka TV minifutbal kozmetický salón tobogán kaderníctvo miniklub volejbal wellness, spa fitness centrum stolný tenis tenis aquapark bazén vnútorný internet, WiFi plážový servis štrková pláž detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 4 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m

Perex:
Hotelový komplex s kvalitnými službami v nádhernej záhrade s výhľadom na more zaručuje komfort a perfektnú dovolenku aj pre rodiny s deťmi.

Poloha:
Pri piesočnatej – štrkovej pláži v stredisku Kiotari s nákupnými možnosťami, 4 km od mestečka Lindos a 50 km hlavného mesta Rodos.


Vybavenie a služby hotela:
vstupná hala s 24 hodinou recepciou, Wi-Fi, klimatizácia, hlavná (bufetová), Italian (a la carte), Greek (a la carte), mexická (a la carte), ázijská (a la carte), za poplatok masáže a procedúry, wellness centrum, kozmetika, kaderníctvo, vonkajšie bazény, 1 vnútorný bazén, 3 tenisové kurty, minifutbal, plážový volejbal, stolný tennis, fi tnes centrum.


Ubytovanie:
Balkón alebo terasa, klimatizácia, mramorová kúpeľňa, LCD TV, chladnička, Wi -Fi, trezor, radio, sušič vlasov


Stravovanie:
polpenzia, za doplatok all inclusive


Reštaurácie:lindos
Hlavna (bufetová), Italian (a la carte), Greek (a la carte), mexicka (a la carte), azijska (a la carte).


All Inclusive:
Raňajky (07:00 - 11:00h.), obedy (12:30 - 14:30h.) a večere (19:00 - 22:00h.) formou bufetových stolov, alko a nealko nápoje (10:00 - 00:00h.), poobedné občerstvenie (12:00 - 16:30h.), kava, čaj.


TYPY IZIEB: 

Double room (27 m2, pre 2-3 osoby, výhľad na more), Family room (30 m2, pre 2-4 osoby, oddelená miestnosť posuvnými dverami, balkón alebo terasa výhľad na more alebo na bazén) Family suite (32 m2, pre 2-4 osoby, miestnosť oddelená dverami, balkón alebo terasa s výhľadom na bazén alebo more), Family suite with private pool (32 m2, pre 2-4 osoby, spálňa oddelená dverami, terasa na slnenie so súkromným bazénom).

Pláž:
piesočnato – štrková pláž v stredisku Kiotari, slnečníky a lehátka zdarma

Pre deti:
detský bazén, aquapark a tobogány, miniclub, detská postieľka.

Celková cena zahŕňa:
Leteckú dopravu, 7x (resp. 10x, 11x, 14x) ubytovanie, polpenzia ( resp. za doplatok all inclusive), poistenie insolventnosti, delegáta CK, servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery), palivový príplatok.

Celková cena nezahŕňa:
Pobytovú taxu, komplexné cestovné poistenie – viac informácií v CK SATUR
Pobytová taxa – platí sa na mieste v ubytovacom zariadení, zväčša prvý alebo posledný deň pobytu. Jej výška závisí od kategórie ubytovania, pričom sa pohybuje vo výške 0,50-4,00 EUR/izba/deň. Aktuálna sadzba bude známa po 1.1.2019 a bude uvedená v písomných informáciách k zájazdu. 

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 20.9. o 02:00 hod.
Generované systémom ProfiTour