Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Viedeň cez kľúčovú dierku

Detské múzeum, Schoenbrunn Detské múzeum, Schoenbrunn Detské múzeum, Schoenbrunn Detské múzeum, Schoenbrunn Detské múzeum, Schoenbrunn
Destinácia: Rakúsko, Viedeň
Kód zájazdu: 981569
Cena od: 24 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Jednodňové zájazdy
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

01.12. - 01.12. 1 deň FM dospelý: 24 € povinné prípl: +0 € autobusová

Popis zájazdu

Úvod:
1-dňový zájazd.

Perex:
Rozprávková dobrodružná jazda s prehliadkou Domu motýľov, Domu morí, detského múzea v zámku Schönbrunn a predovšetkým jednej z najväčších európskych ZOO s rôznymi atrakciami.

1. deň:
Výlet rozprávkovým autobusom sa začína v Bratislave cca o 08:00 hod. a pokračuje do Viedne, kde navštívime Dom motýľov, ktorý je  ukrytý v skleníku Kráľovského paláca Hofburg. Ďalej navštívime Dom Morí (Haus des Meers), ktorý je najväčším podvodným svetomv Rakúsku. Stretneme sa zoči -voči so žralokom mlatkohlavým, objavíme farebný svet koralových morí, dáme si pozor na pirane, skontrolujeme krokodílie tesáky a zbystríme zrak pri tarantulách. Uvidíme preslávenú barakudu, morskú korytnačku a na záverprelezieme cez tropickú záhradu s voľne pobehujúcimi opičkami. Po obede sa presunieme do sveta Schönbrunnskej ZOO , domova pre viac ako 4 000 zvierat zo všetkých kontinentov sveta, po berlínskej ZOO jedinej v celej Európe, kde môžete vidieť obrovské pandy YangYang a Long Hui. Cez deň budete mať príležitosť uvidieť kŕmenie orangutanov, afrických slonov, tučniakov, austrálskych koál, supov, nazrieť do ríše dravých piraní, zažiť tropickú búrku dažďového pralesa. Návrat na Slovensko vo večerných hodinách (cca 19:30 hod.).

Doprava:
Autokar.


Poznámka:
Foto Kindergeburtstage_©_SKB_Agentur Zolles Zmena programu vyhradená


Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu.

Celková cena nezahŕňa:
Za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR. Vstupy, cestovné poistenie.    

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 20.9. o 02:00 hod.
Generované systémom ProfiTour