Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Herrenschiemsee

Destinácia: Nemecko, Bavorsko, Herrenschiemsee
Kód zájazdu: 961993
Cena od: 142,20 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Zábava
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

10.04. - 12.04. 3 dni FM dospelý: 142,20 € povinné prípl: +0 € autobusová
04.07. - 06.07. 3 dni FM dospelý: 142,20 € povinné prípl: +0 € autobusová
30.10. - 01.11. 3 dni FM dospelý: 142,20 € povinné prípl: +0 € autobusová

Popis zájazdu

Perex:
Zábavný park Legoland, ktorý bol vyhlásený za jeden z najlepších zábavných parkov v Európe, je vybudovaný z viac ako 50 miliónov kociek lega. Je rajom zábavy pre malých i veľkých. Budete sa môcť povoziť na lego autách alebo sa vydať na expedíciu lego džungľou plnou dinosaurov. Čaká na vás deň bohatý na zábavu a plno nezabudnuteľných zážitkov!


Úvod:
3-dňový autokarový zájazd

Stravovanie:
1x raňajky

Doprava:
Autokar.

1. deň:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 7:00 h). Príchod k jazeru Herrenchiemsee, ktoré je pre svoju veľkosť nazývané i Bavorské more. Plavba loďou k Panskému ostrovu a návšteva rozprávkového zámku Herrenchiemsee, ktorý si nechal postaviť bavorský kráľ Ľudovít II. Podľa vzoru francúzskeho zámku Versailles. Podvečer presun na ubytovanie, fakultatívne večera.

2. deň:
Raňajky. Príchod do Legolandu, celodenný pobyt v zábavnom parku, ktorý bol vyhlásený za jeden z najlepších zábavných parkov v Európe a nadchne nielen deti, ale i dospelých. Vstúpite do sveta, ktorý je vybudovaný z viac ako 50 miliónov kociek lega. Legoland Vám ponúkne takpovediac ,, svet v malom “ na ploche viac ako 26 futbalových ihrísk. Nachádzajú sa tu Benátky, Amsterdam, rôzne najznámejšie miesta a stavby Európy, všetko vybudované z farebných kociek. Budete sa môcť povoziť na lego autách alebo sa vydáte na expedíciu lego džungľou plnou dinosaurov, mäsožravých rastlín. Nájdete tu i továreň, kde sa priamo pred Vašimi očami vyrába lego. V podmorskom svete Legolandu stretnete naozajstného žraloka, pirane a raje. Nechýba tu ani množstvo reštaurácií a stánkov s občerstvením. Fakultatívne večera. Bohatý deň na zábavu končí a v neskorých večerných hodinách odchod na Slovensko. Večerná rozprávka a nocľah v autobuse. 

3. deň:
Príchod na Slovensko v ranných hodinách.

Ubytovanie:
1x v hoteli 3*/4*

Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*/4*, sprievodcu.

Celková cena nezahŕňa:
Za 1/1 izbu 32 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR.


Vstupné do Legolandu (nutné objednať pri kúpe zájazdu), vstupy a cestovné poistenie.

Herrenschiemsee


POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 15.11. o 02:00 hod.
Generované systémom ProfiTour