Krajiny

Zobraziť všetky »

Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Singapur & Kuala Lumpur

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 957123
Cena od: 1 598 €
Príplatky od: 490 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

19.09. - 29.09. 11 dní FM dospelý: 1 598 € povinné prípl: +490 € letecká VIE

Popis zájazdu

Úvod:
11-dňový letecký zájazd

Ubytovanie:
3* a 4* hotely.

Stravovanie:
Raňajky.

Doprava:
Letecká.

Program:
1 - 2 deň: Odlet z Viedne, prílet do Singapuru. Oddych po lete.

3. - 4. deň: Navštívime koloniálnu časť, ktorá je v kontraste s luxusnými modernými budovami, indickáa čínska štvrť. Navštívime úchvatnú vyhliadku z ultramodernej budovy Marina Bay Sands. Dáte prednosť jazde na Singapore Flyer alebo si vychutnáte Fish spa? Fakultatívne výlet na odpočinkový ostrov Sentosa za kúpaníma polihovaním na pláži, podmorským svetom, či návšteva Universal Studios Singapore s množstvom atrakcií a a rôznymi show. Návšteva Supertree Grove, ktoré patria medzi top 5 atrakcií, ktoré treba nielen vidieť, ale aj zažiť. Tieto ikonické super stromy merajú 25 až 30 metrov a predstavujú vertikálnu záhradu, ktorá je dizajnovaná s prístreškami tak, aby cez deň poskytovala príjemný tieň a v noci zase nezabudnuteľný koncert svetla a hudby. Urobíme si tiež výlet na vrchol jedného z týchto ikonických „Supertrees“ a necháme sa ohromiť krásnym výhľadom do záhrady a panorámu Marina Bay. Prejdeme sa tiež po 22 metrov vysokej Skyway, ktorá predstavuje 128 metrov dlhý chodník spájajúci dva z týchto super stromov.

5. deň:
Presunieme sa do Kuala Lumpur, pričom na jednu noc si spravíme zastávku v meste Melaka. Kultúrnykaleidoskop histórie, pozostatky portugalských kolonistov. Táto kedysi malá rybárska dedinka na polceste medzi Indiou a Čínou je v súčasnosti vyhľadávaným turistickým uzlom. Čaká nás prehliadka historického centra mesta - zrúcaninykostola sv. Pavla s pozostatkami sv. Františka Xaverského, centrum zaradené pod svetové dedičstvo UNESCO, pevnosť Famosa, námorné múzeum. Viete, že v Melake nájdete jednu z najlacnejších reštaurácií ocenených hviezdou Michelin? Určite budete chcieť ochutnať túto miestnu kuchyňu, na najvyššej úrovni za skvelé ceny!

6. - 7. deň: Ubytovanie na hoteli v Kuala Lumpur. Poznávanie malajskej metropoly. Priblížime si koloniálnu minulosťna námestí svornosti Merdeka, zásady islamu v modrej mešite Masjid Negara. Remeselné zručnosti miestnych majstrov budeme obdivovať v cínovej továrni a batikovej dielni. Nesmieme vynechať ani slávne Lake Gardens, kde navštívime záhradu orchideí a vtáčí park. Večer pôjdeme obdivovať hrajúcu svetelnú fontánu v parku KLCC pod budovou „Petronas Towers“ v srdci Kuala Lumpur.(V prípade silvestrovského termínu: Silvester strávime v tejto metropole Malajzie. Silvestrovský ohňostroj si môžeme vychutnať z hotela alebo priamo v parku pod budovou „Petronas Towers“ v parku KLCC v srdci Kuala Lumpur.)

8. deň:
Spravíme si výlet do „Batu Caves“. Komplex jaskýň, ktoré sa nachádzajú neďaleko od centra Kuala Lumpur a sú posvätným miestom pre hinduistov.

9. - 10. deň: Dnes sa presunieme naspäť do Singapuru. Ešte máme príležitosť užiť si more a pláž na ostrove Sentosa, údajne najjužnejší bod kontinentálnej Ázie.

11. deň:
Raňajky, check-out z hotela, transfer na letisko v Singapure. Odlet do Viedne. Prílet do Viedne.


Celková cena zahŕňa:
Leteckú dopravu z Viedne/Budapešti. Transfer BA – letisko – BA. Všetky transfery. Ubytovanie v 3* a 4* hoteloch s raňajkami. Vstup na vyhliadku Marina Bay Sands a na Supertree Grove. Miestneho sprievodcu a sprievodca CK. Servisné poplatky 490 EUR.  

Celková cena nezahŕňa:
Obedy a večere. Fakultatívne výlety a vstupy, prepravu metrom v Singapure a Kuala Lumpur. Prepitné. Príplatok za jednolôžkovú izbu 640 EUR. Cestovné poistenie. Vratný depozit v hoteloch.


Poznámka:
Podľa dostupnosti leteniek môže byť program upravený tak, že ako prvé mesto navštívime Kuala Lumpur a následne Singapur.  Zmena letových časov, odletových miest a programu vyhradená.    

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 21.6. o 12:04 hod.
Generované systémom ProfiTour