Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Portugalsko

Letecký poznávací zájazd Portugalsko - Zem moreplavcov a slnka - Braga Letecký poznávací zájazd Portugalsko - Zem moreplavcov a slnka - Cascais Letecký poznávací zájazd Portugalsko - Zem moreplavcov a slnka - Coimbra Letecký poznávací zájazd Portugalsko - Zem moreplavcov a slnka - Douro Letecký poznávací zájazd Portugalsko - Zem moreplavcov a slnka - Douro Letecký poznávací zájazd Portugalsko - Zem moreplavcov a slnka - Lisabon Letecký poznávací zájazd Portugalsko - Zem moreplavcov a slnka - Lisabon Letecký poznávací zájazd Portugalsko - Zem moreplavcov a slnka - Nazare Letecký poznávací zájazd Portugalsko - Zem moreplavcov a slnka - Nazare Letecký poznávací zájazd Portugalsko - Zem moreplavcov a slnka - Obidos Letecký poznávací zájazd Portugalsko - Zem moreplavcov a slnka - Obidos Letecký poznávací zájazd Portugalsko - Zem moreplavcov a slnka - Porto Letecký poznávací zájazd Portugalsko - Zem moreplavcov a slnka - Sintra Letecký poznávací zájazd Portugalsko - Zem moreplavcov a slnka - Sintra Letecký poznávací zájazd Portugalsko - Zem moreplavcov a slnka - Tomar Letecký poznávací zájazd Portugalsko - Zem moreplavcov a slnka - Tomar
Destinácia: Portugalsko
Kód zájazdu: 956548
Cena od: 965 €
Príplatky od: 195 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

04.09. - 11.09. 8 dní LM dospelý: 965 € povinné prípl: +195 € letecká VIE
24.09. - 01.10. 8 dní LM dospelý: 965 € povinné prípl: +195 € letecká VIE

Popis zájazdu

Rýchly popis:
Ubytovanie: 7x v hoteli

Stravovanie: 5x polpenzia, 2x raňajky


Lisabon – Sintra – Cabo da Roca – Cascais – Óbidos – Nazaré – Alcobaca – Batalha – Fátima – Tomar – Coimbra – Porto – Braga – Guiamaraes – Quinta da Aveleda


Doprava:
letecká

Program:

1.deň – odlet z Viedne v dopoludňajších hodinách, prílet do Lisabonu, transfer do hotela, ubytovanie.  

2. deň – raňajky, celodenná prehliadka Lisabonu, na ktorý sa pozerá replika slávnej sochy Krista v Riu de Janeiro. Prehliadka starobylej štvrti Belém s kláštorom hieronymitov, veža Torre de Belém, hrad Castelo de Sao Jorge, najstaršia štvrť Alfami. Ubytovanie a večera.  

3. deň – raňajky, transfer do Sintry (UNECSO) plnej rozprávkových palácov. Presun na najzápadnejší cíp Európy, Cabo da Roca, pokračovanie do mestečka Cascais, presláveného rybími špecialitami. Návrat do hotela. Fakultatívne návšteva predstavenia portugalského hudobného žánru fado.  

4. deň – raňajky, presun do stredovekej dedinky Óbidos. Prechádzka pomedzi biele domčeky s terakotovými strechami. Pokračovanie prechádzkou po pláži v rybárskej dedinke Nazaré. Zastávka v mestečku Alcobaca s najväčším kostolom Portugalska (UNESCO) a cisterciánskym opátstvom. Zastávka v Batalhe s návštevou kráľovského kláštora (UNESCO). Program dňa zakončený v pútnickom meste Fátima. Ubytovanie a večera.  

5. deň – raňajky, pokračovanie do mesta Tomar, kde sa nachádza hrad Convento de Cristo (UNESCO), ktorý bol sídlom rytierov Kristovho rádu. Odchod do bývalého hlavného mesta Coimbra, kde sa nachádza najstaršia univerzita Portugalska a druhá najstaršia univerzita sveta. Ubytovanie a večera.  

6. deň – raňajky, celodenná návšteva Porta, ktoré je vo svete preslávené vďaka portskému vínu. Prechádzka po historickej štvrti Ribeira, po brehoch rieky Doura až po jej ústie do Atlantiku. Prehliadka katedrály Terreido da Sé, štvrť Barredo s domami naklonenými do strán a gotický kostol Sao Francisco s honosnou zlatou výzdobou. Ubytovanie a večera.

7. deň – raňajky, transfer do Bragy na pútnické miesto Bom Jeses de Monte. Pokračovanie do mesta Guimaraes (UNESCO), kolísky portugalského národa. Poslednou zastávkou dňa s ochutnávkou budú vinice Quinta da Aveleda. Návrat do hotela, večera.

8. deň - raňajky, transfer na letisko, prílet do Viedne vo večerných hodinách. V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie v hoteli, 5x polpenzia, 2x raňajky, letecká doprava Viedeň - Lisabon a Porto - Viedeň, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, autokarová doprava počas okruhu, sprievodca CK, ochutnávka vína v Porte, ostatné prehliadky/ochutnávky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 195 EUR/os., pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 185 EUR/7 nocí.

Typ stravy:
raňajky

Dni:
8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 19.6. o 16:50 hod.
Generované systémom ProfiTour