Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Rezidencia Grotta Dell´Acqua

Destinácia: Taliansko, Apúlia (Puglia), Peschici
Kód zájazdu: 953162
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Rezidencia Grotta Dell´Acqua

minifutbal domáce zviera bowling miniklub futbal volejbal animačný program tenis parkovisko plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko detské animácie
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Rozľahlé rekreačné zariadenieo sa nachádza urpostred divokej garganskej prírody medzi mestečkami Peschici a Vieste. Leží priamo na dlhej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora.

Pláž:
pri pláži, dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 3. rady v cene (1 slnečník + 2 lehátka/apartmán).

Ubytovanie:

všetky bungalovy a apartmány sú pekne zariadené a nachádzajú sa v samostatných alebo radových prízemných vilkách. Vybavené sú vlastným sociálnym zariadením , kuchynským kútom v obývacej miestnosti a terasou so záhradným nábytkom.

 

TYP B pre 2-4 osoby: vstupná miestnosť s poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou.

TYP C pre 4/5/6 osôb: obývacia izba, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami. 5. a 6. lôžko možné na vyžiadanie za poplatok na mieste.


Stravovanie:
individuálne, možnosť doobjednať  polpenziu alebo plnú penziu - 2 chody, príloha, pečivo. Nápoje nie sú zahrnuté v cene. 

Vybavenie a služby:
reštaurácia, bar, pizzeria, malý obchod s ovocím a zeleninou, parkovisko. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
tenisový kurt, plážový volejbal, minifutbalové ihrisko, detské ihrisko, animácie (júl-august), miniklub, kolky. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza požičovňa surfov a jazdiareň.

Parkovisko:
1 parkovacie miesto/apartmán, každé dalšie za poplatok.

Nástupné dni:
nedeľa, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:

Pozn.: klient musí nechať kuchynský kút čistý, inak si rezidencia odpočíta 50 € z kaucie.
Pozn.: v prípade objednávky 5. a 6. lôžka v type C si klient musí kúpiť 2. plážový servis: 75 €/týždeň v období 4.8.-45.8., 65 €/týždeň v období 30.6.-3.8., 50 €/týždeň v ostatných termínoch. V prípade pobytu so zvieraťom je možné mať iba plážový pobyt od 32. radu a to za príplatok: 6 €/deň v období 4.8.-24.8., 4 €/deň v období 14.7.-3.8., 2 €/deň v ostatných termínoch.


Generované systémom ProfiTour