Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Rezidencia Club Sangineto

Destinácia: Taliansko, Kalábria, Sangineto Lido
Kód zájazdu: 953104
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Rezidencia Club Sangineto

TV domáce zviera miniklub kajak, kanoe animačný program tenis parkovisko plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko detské animácie detský bazén klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 250 m
Villaggio sa nachádza cca 250m od pláže , v okolí sú v dostupnosti bary a obchodíky, je obklopené krásnou prírodou parku Polino.

Pláž:
thyrénske more, vzialenosť cca 250 m , plážový servis za poplatok

Centrum:
neďaleko centra

Ubytovanie:

Typ B pre max 4 osoby: na prízemí,alebo na 1. poschodí, izba s manželskou posteľou, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, sociálne zariadenie, TV, terasa alebo malá záhradka.

Typ C pre max 6 osôb: na 1. poschodí, 2 izby s manželskou posteľou, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, sociálne zariadenie, TV, teresa.


Stravovanie:
individuálne. Možnosť doobjednať polpenziu alebo plnú penziu - podávanie servírované – výber z 2 druhov jedál prvého a druhého chodu , ovocie alebo dezert, 0,5l čapovanej vody.

Vybavenie a služby:
recepcia, bar, reštaurácia,klimatizácia (na vyžiadanie, za poplatok), parkovisko. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie, za poplatok.

Šport a zábava:
2 bazény z toho jeden malý pre deti , animačný program, miniklub, tenisový kurt, detské ihrisko, možnosť požičania kanoí a vodných bicyklov.

Klubová karta:
Povinná: V termíne 25.05. - 13.07. a v termíne 31.08. - 21.09. v cene, v termíne od 13.07. - 31.08. za poplatok, deti do 7 rokov zdarma, zahŕňa: 1 miesto na parkovanie, 2 bazény, animačný program a miniklub, športové zariadnia počas dňa 
Parkovisko:
áno

Nástupné dni:

sobota, príchod od 17:00, odchod do 10:00 hod.


Poznámka:
Asistenčná telefonna služba v slovenskom, alebo v českom jazyku.
Generované systémom ProfiTour