Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Villaggio La Giara

Destinácia: Taliansko, Apúlia (Puglia), Vieste
Kód zájazdu: 952286
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Villaggio La Giara

doprava na pláž minifutbal domáce zviera lukostreľba práčovňa, čistiareň lekárska služba miniklub futbal volejbal večerný program animačný program stolný tenis tenis parkovisko internet, WiFi piesočnatá pláž detské ihrisko klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 3 km
Vzdialenosť od pláže: 500 m
Komplex presiaknutý vôňou stredomorskej vegetácie, rozkladajúci sa v kúzelnom zálive Baia di Molinella, medzi zeleňou borovíc, bielymi útesmi a zlatistými plážami, obmývanými priezračným morom, obklopený viac než 60.000 m2 borovicového lesa.

Pláž:
100 - 500 m, piesočnatá pláž so zlatým pieskom a pozvoľným vstupom do mora, vhodná pre deti.

Centrum:
4 km od centra Vieste.

Ubytovanie:
Príjemné apartmány v murovaných radových vilkách s klimatizáciou. 
Typ B1 pre max. 2 osoby: pozostáva z obývacej miestnosti s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, vonkajšia veranda (cca 35 m2 vrátane verandy).
Typ B2 pre max. 4 osoby: pozostáva z obývacej miestnosti s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, vonkajšia veranda (cca 35 m2 vrátane verandy).
Typ C pre max. 6 osôb: pozostáva z obývacej miestnosti s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 2 spálne s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, krytá veranda (cca 50 m2 vrátane verandy). 

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
reštaurácia, pizzéria, bar, supermarket, trafika, práčovňa, amfiteáter, jedáleň, ošetrovňa, kyvadlová doprava vo vnútri obce, WI-FI. Malé zvieratá povolené (na vyžiadanie).

Šport a zábava:
k dispozícii veľký nový bazén s oddelenou plochou pre dospelých a deti, športové ihrisko (tenis a futbal), lukostreľba, plážový volejbal, stolný tenis, detské ihrisko pre deti, organizované denné a večerné animácie a mini klub.

Klubová karta:
v období 16.6.-1.9. za poplatok: zahŕňa vstup do bazéna, tenisové a minifutbalové ihrisko.

Parkovisko:
vyhradené 1 parkovacie miesto na apartmán.

Nástupné dni:
nedeľa, príchod 14:00 – 21:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Generované systémom ProfiTour