Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Rezort La Canzone Del Mare

Destinácia: Taliansko, Apúlia (Puglia), Vieste
Kód zájazdu: 951821
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Rezort La Canzone Del Mare

domáce zviera futbal animačný program stolný tenis tenis parkovisko internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 1 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Príjemný, rodinne vedený komplex v ideálnej pozícii na pobrežnej promenáde Lungomare Európa, cca 1 km od centra Vieste, v zelenej oblasti plnej stromov.

Pláž:

cca 50m, pláž so zlatistým pieskom s pozvoľným vstupom do mora, na ktorú vedú schodíky, časť pláže s plážovým servisom za poplatok.Centrum:
cca 1 km od centra Vieste

Ubytovanie:

Murované apartmány v jednoposchodovej rezidencii alebo radových vilkách disponujú terasou so záhradným nábytkom, vybaveným kuchynským kútom v obývacej izbe / miestnosti a vlastným sociálnym zariadením. Niektoré majú výhľad na more.


Typ A1 pre 2 osoby: 23m2, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a dvojlôžkový gaučom.
Typ A2 pre 2-4 osoby (2 dospelí a max. 2 deti): 30m2, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, manželskou posteľou a poschodovou posteľou alebo rozkladacím dvojlôžkovým gaučom.
Typ A3 pre 2-4 osoby (2 dospelí a max. 2 deti): 30m2, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, manželskou posteľou a prípadne poschodovou posteľou (nové apartmány).
Typ A4 pre 2-4 osoby: (2 dospelí a max. 2 deti): 30m2, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, manželskou posteľou a prípadne poschodovou posteľou, výhľad na more.
Typ A5 pre 2-4 osoby: (2 dospelí a max. 2 deti): 30m2, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, manželskou posteľou a prípadne poschodovou posteľou, výhľad na zeleň.
Typ B1 pre 2 osoby: 34m2, obývacia izba s kuchynským kútom, 1 spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre 2-4 osoby (2 dospelí a max. 2 deti): 25m2, obývacia izba s kuchynským kútom a poschodovou posteľou, 1 spálňa s manželskou posteľou.
Typ B3 pre 2-4 osoby (2 dospelí a max. 2 deti): 29m2, dve miestnosti oddelené stenou, bez dverí. Prvá miestnosť: obývacia izba s kuchynským kútom a poschodovou posteľou, druhá miestnosť: manželská posteľ, výhľad na more.
Typ B4 pre 2-4 osoby: 44m2, obývacia izba s kuchynským kútom a poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou. Možnosť prístelky za poplatok.
Typ C pre 4 osoby: 44m2, obývacia izba s kuchynským kútom, 2 spálne s manželskou posteľou.
Uvedené rozmery sú vrátane terasy.


Stravovanie:
individuálne, možnosť stravovania v pizzerii a bufete v komplexe alebo v okolí.

Vybavenie a služby:
bar, malý obchodík s rozličným tovarom, teplý bufet a pizzeria, pripojenie k internetu na recepcii, klimatizácia (na vyžiadanie, v niektorých apartmánoch). Malé zvieratá povolené na vyžiadanie.

Šport a zábava:
bazén, tenisový kurt, futbalové ihrisko, stolný tenis, herňa, animácie. Možnosť exkurzií (ostrov Tremity, jaskyňa Grotte Marine, Padre Pio, jaskyňa Grotta San Michele)

Klubová karta:
za poplatok, povinná, zahŕňa: vstup do bazéna a športového centra, spotrebu energií, 1 parkovacie miesto/apartmán, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), denné a večerné animácie (júl-august).

Parkovisko:
v komplexe.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 – 20:00, odchod do 9:00, min.7 nocí.

Generované systémom ProfiTour