Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Apartmány Costa Rei

Destinácia: Taliansko, Sardínia, Costa Rei
Kód zájazdu: 951451
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Potápanie

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Apartmány Costa Rei

TV domáce zviera práčovňa, čistiareň lekárska služba bicykle gril, ohnisko potápačské centrum, lekcie potápania windsurfing, surf jazda na koni volejbal parkovisko vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 50 m
Vzdialenosť od pláže: 100 m
Niekoľko desiatok apartmánov rozmiestnených pozdĺž známeho pobrežia Costa Rei. Lokalita je vyhľadávaná predovšetkým vďaka voľne prístupným a súkromným plážam s jemným zlatobielym pieskom, ktoré obmýva krištáľovo priezračné more. Vzdialenosť apartmánov od obchodného centra Costa Rei je približne 50-500 m. Najbližšie väčšie letovisko je Villasimius (15 km), najväčšie mesto Sardínie Cagliari je vzdialené len 70 km. Ak máte radi prírodu, navštívte blízky Regionálny park Sette Fratelli, prírodnú rezerváciu Colostrai, Torre Salinas a mnoho iných.

Pláž:
8 km dlhá piesočnatá pláž s jemným pieskom a nádhernou farbou mora, pozvoľný vstup do mora, plážový servis je možné zakúpiť si na mieste. Apartmány v 1. línii od pláže vzdialené 100-400 m, apartmány v 2. línii 500-1200 m.

Centrum:
50-500 m centrum Costa Rei (menšie centrum), väčšie letovisko Villasimius cca 15 km.

Ubytovanie:

apartmány zasadené medzi kopcami do typickej zelenej stredomorskej vegetácie vhodné pre všetkých, ktorí si chcú dopriať nezabudnuteľný pobyt na jednom z najkrajších talianskych ostrovov. Apartmány sú rôzne rozmiestnené pozdĺž pobrežia Costa Rei a nachádzajú sa vo vilkách či radových domoch, na prízemí s verandou/záhradkou alebo na 1. poschodí s balkónom. Majú vybavený kuchynský kút, kúpeľňu, záhradku/balkón so stolíkom a stoličkami, záhradný gril. Možnosť TV SAT, práčky a klimatizácie na vyžiadanie (za poplatok).

 

Apartmány v 1.línii (100 - 400 m od mora):

Typ B1 pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s divánom (alebo 2 lôžkami), spálňa s manželskou posteľou.

Typ C1 pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s divánom (alebo 2 lôžkami), spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami (alebo poschodová posteľ).
Typ D1 pre 6-8 osôb: obývacia miestosť s kuchynským kútom a gaučom (alebo 2 lôžkami), spálňa s manželskou posteľou, 2 spálne s 2 lôžkami (alebo poschodovou posteľou). Niektoré majú 2 kúpeľne.


 

Apartmány v 2.línii (500 - 1200 m od mora):

Typ B2 pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s divánom (alebo 2 lôžkami), spálňa s manželskou posteľou.

Typ C2 pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s divánom (alebo 2 lôžkami), spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami (alebo poschodová posteľ).
Typ D2 pre 6-8 osôb: obývacia miestosť s kuchynským kútom a gaučom


Stravovanie:
individuálne, možnosť stravovania v okolitých reštauráciách.

Vybavenie a služby:
malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
v okolí široké športové možnosti ako napr. plážový volejbal, potápanie, futbal, jazda na koni, windsurfi ng. Neďaleké obchodné centrum ponúka obchodíky, množstvo reštaurácií, barov, pizzerií, diskoték, piano bar. K dispozícii tiež cestovná a informačná kancelária, ambulancia, požičovňa áut, motoriek, bicyklov, potápačské centrum.

Parkovisko:
vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:

na vyžiadanie ľubovoľný, min. 7 nocí. Check in od 17:00 hod. do 20:00 hod., chek out do 10:00 hod.


Generované systémom ProfiTour