Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Rekreačné stredisko Sabbiadoro

Destinácia: Taliansko, Apúlia (Puglia), Vieste
Kód zájazdu: 951395
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Rekreačné stredisko Sabbiadoro

domáce zviera práčovňa, čistiareň gril, ohnisko detský kútik parkovisko internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž bazén
Vzdialenosť od centra: 1 km
Vzdialenosť od pláže: 350 m
Menší rekreačný komplex sa nachádza cca 1 km od centra mestečka Vieste a cca 350 m od známej dlhej piesočnatej pláže s pobrežnou promenádou Lungomare E. Mattei, známou skalným útvarom Pizzomuno. Celý areál sa rozprestiera uprostred dobre udržovanej záhrady s píniami, oleandrami a eukalyptami.

Pláž:

350 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene (1 slnečník + 1 ležadlo + 1 plážové kreslo/apartmán).

Cca 500 m, súkromná pláž s plážovým servisom v cene (1 slnečník + 1 ležadlo + 1 plážové kreslo/apartmán), na pláž je zaistená kyvadlová doprava (v cene)


Ubytovanie:
Komplex sa skladá z apartmánov v radových prízemných vilkách. Niektoré apartmány sa nachádzajú v jednoposchodovej rezidencii. Všetky sú pekne zariadené, disponujú vybaveným kuchynským kútom v obývacej miestnosti/izbe, vlastným sociálnym zariadením a verandou. Možnosť klimatizácie za poplatok.
Typ A pre max. 2 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a manželskou posteľou.
Typ B1 pre max. 2 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre 3-4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a jedným lôžkom alebo gaučom rozložiteľným na poschodovú posteľ a spálňa s manželskou posteľou.
Typ C1 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, 1 spálňa s manželskou posteľou a 1 izba s dvomi lôžkami (môže byť aj gauč rozložiteľný na poschodovú posteľ).
Typ C2 pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 izba s dvomi lôžkami (môže byť aj gauč rozložiteľný na poschodovú posteľ).

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
strešný panoramatický bazén (15. 06. - 14. 09., Úprava bazénovej vody za použitia elektrolýzy = neobsahuje chlór), detský kútik, vonkajšie sprchy, práčovňa na žetóny, bar, spoločné barbecue, parkovisko, reštaurácia na pláži, WIFI v okolí recepcie, kyvadlová doprava na vzdialenejšiu pláž (cca 500m) - v cene. Malé zvieratá sú povolené na vyžiadanie za poplatok.

Parkovisko:
uzavreté, vyhradené 1 parkovacie miesto na apartmán, ďalšie parkovacie miesto na vyžiadanie (za poplatok).

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.Generované systémom ProfiTour