Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Rezidencia Hermitage

Destinácia: Taliansko, Ligúria, Pietra Ligure
Kód zájazdu: 951371
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Rezidencia Hermitage

TV domáce zviera práčovňa, čistiareň bezbariérový prístup bicykle tenis parkovisko internet, WiFi piesočnatá pláž detské ihrisko detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 800 m
Vzdialenosť od pláže: 150 m
Rezidenčný komplex pozostávajúci z 3 budov so spoločnou záhradou sa nachádza v tichej rezidenčnej štvrti, 100m od obchodov, 150 m od mora a 800 m od centra mimoriadne obľúbeného letoviska Pietra Ligure.

Pláž:
150 m, súkromná pláž s jemným bielym pieskom, s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 1.4. do 21.6.2018 a od 31.8.2019 (1 slnečník + 2 lehátka/apartmán).

Ubytovanie:

Všetky apartmány sú vybavené telefónom, TV SAT s plazmovou obrazovkou, kuchynským kútom s chladničkou a plynovým sporákom, kúrením, kúpeľňou so sprchou, sušičom na vlasy (na vyžiadanie), terasou alebo francúzskym balkónom. Apartmán typu C s bezbariérovým prístupom. Trezor a klimatizácia (iba v typoch A3, B3 a B4), Wi-Fi (možné iba v typoch A3, B3 a B4) za poplatok.


NERENOVOVANÉ

Typ A1 pre max. 2 osoby (cca 24 m2): obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, sušič vlasov, rúra.
Typ B1 pre max. 4 osoby (cca 30 m2): obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, sušič vlasov, rúra.


RENOVOVANÉ (s klimatizáciou)

 

Typ A2 pre max. 3 osoby (cca 24 m2): obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby a extra lôžkom, novým nábytkom..

Typ A3 pre 2 osoby: obývacia izba s kuchynským kútom a dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, sušišom vlasou, rúrou, novým nábytkom..

Typ B2 pre 4 osoby (cca 40 m2): obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, novým nábytkom.

Typ B3 pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, izba s manželskou posteľou, sušič vlasov, rúra.

Typ B4 pre 3-5 osôb: dvojlôžková izba s prístelkou, obývacia izba s kuchynským kútom a dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, nový nábytok.

Typ C pre max. 8 osôb (cca 60 m2): spálňa s poschodovou posteľou a manželskoou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, kuchynský kút, 2 kúpeľne, klimatizácia, balkón a francúzsky balkón. Renovovaný, s novým nábytkom.


Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia s trezorom, TV miestnosť, raňajková miestnosť, salónik, malý bar, výťah, Wifi v spoločných priestoroch, záhrada, práčovňa na mince. Malé zvieratá povolené (za poplatok, iba v type A2, B2 a B4). Požičovňa bicyklov - za poplatok.

Šport a zábava:
bazén pre dospelých a deti (19x5 m) s lehátkami a slnečníkmi´do vyčerpania miest, slnečná terasa, detské ihrisko, požičovňa bicyklov (za poplatok).

Parkovisko:

za poplatok.


Nástupné dni:
sobota, príchod 15:00–19:00 hod., odchod do 10:00 hod.

Generované systémom ProfiTour