Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Depandance Rezidencie Heaven

Destinácia: Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano
Kód zájazdu: 951224
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Depandance Rezidencie Heaven

TV domáce zviera miniklub futbal volejbal animačný program stolný tenis parkovisko plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko detské animácie bazén
Vzdialenosť od pláže: 500 m
Rezidencia sa nachádza na pokojnom mieste odkiaľ je nádherný výhľad na pobrežie Capo Vaticano a Liparské ostrovy, miesto je plné zelene a tropických rastlín. Je rozdelená na centrálnu časť a depandanciu. Centrálna časť sa nachádza cca 550m od pláže, apartmány v depandancii sa nachádzajú cca 900m od centrálnej časti, cca 900m od najkrajšej  pláže Capo Vaticana – Baia di  Groticelle a cca 500m od pláže v Santa Maria.

Pláž:
tyrhenské more, vzdialenosť apartmánov v centrálnej časti od pláže cca 450m, vzdialenosť apartmánov v depandancii od pláže cca 500m,cca 900m od pláže Grotticelle ,  pláž je z bieleho piesku, klientom je k dispozícii plážový mikrobus i z apartmánov z depandancie.

Ubytovanie:

Apartmány v depandancii - sa nachádzajú na prízemí. Všetky terasy sú vybavené záhradným nábytkom, apartmány sú vybavené TV, kuchynským kútom a kúpeľňou so sprchou.  

Typ C1 pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami.
Typ C2 pre 5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami.
Typ C3 pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami.


Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
v centrálnej časti rezidencie je k dispozícii bar a TV miestnosť. Malé zvieratá povolené za poplatok okrem spoločenských priestorov, animácia a miniclub (27.6 – 4.9. ) , bazén, plážový mikrobus, futbalové ihrisko, parkovisko, ping – pong, volejbalové ihrisko Poznámka: bazén, animácia, miniclub, fotbalové ihrisko sa nachádzajú v centrálnej časti rezidencie cca 50m.

Parkovisko:

áno.


Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00-19:00, odchod do 09:30 hod, min. 7 nocí.

Poznámka:

bazén, animácia, miniclub, futbalové ihrisko sa nachádzajú len v centrálnej časti rezidencie.


Poznámka:
Delegát v oblasti sa nachádza česky alebo slovensky hovoriaci delegát. Nie je pri ubytovaní ale je k dispozícii 1 - 2 x týždenne a organizuje fakultatívne výlety.

Generované systémom ProfiTour