Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Rezidencia Heaven

Destinácia: Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano
Kód zájazdu: 951223
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Rezidencia Heaven

doprava na pláž TV domáce zviera miniklub futbal volejbal animačný program stolný tenis parkovisko piesočnatá pláž detské ihrisko detské animácie bazén
Vzdialenosť od pláže: 450 m
Rezidencia sa nachádza na pokojnom mieste odkiaľ je nádherný výhľad na pobrežie Capo Vaticano a Liparské ostrovy, miesto je plné zelene a tropických rastlín. Je rozdelená na centrálnu časť a depandanciu. Centrálna časť sa nachádza cca 550m od pláže, apartmány v depandancii sa nachádzajú cca 900m od centrálnej časti, cca 900m od najkrajšej  pláže Capo Vaticana – Baia di  Groticelle a cca 500m od pláže v Santa Maria.

Pláž:
tyrhenské more, vzdialenosť apartmánov v centrálnej časti od pláže cca 450m, vzdialenosť apartmánov v depandancii od pláže cca 500m,cca 900m od pláže Grotticelle ,  pláž je z bieleho piesku, klientom je k dispozícii plážový mikrobus i z apartmánov z depandancie

Ubytovanie:

Apartmány v centrálnej časti - apartmány na prízemí majú terasu, apartmány na 1. poschodí majú balkón a všetky sú vybavené záhradným nábytkom.

Apartmány v depandancii - nachádzajú sa na prízemí s terasou a všetky sú vybavené záhradným nábytkom. 


Typ C1 pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou,spálňa s dvoma samostatnými lôžkami.

Typ C2 pre 5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom, spálňa s manželskou posteľou,spálňa s dvoma samostatnými lôžkami.

Typ C3 pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou,spálňa s dvoma samostatnými lôžkami.


Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
v centrálnej časti rezidencie je k dispozícii bar a reštaurácia,  TV miestnosť. Malé zvieratá povolené za poplatok okrem spoločenských priestorov. Vlaková stanica v Ricadi, transfer zo stanice je zdarma.

Šport a zábava:
bazén, plážový mikrobus, futbalové ihrisko, parkovisko, ping-pong, volejbalové ihrisko - všetko v cene do 29.6. a od 5.9.

Klubová karta:
povinná, za poplatok v období 27.6.-4.9., zahŕňa: animácie, miniklub, vstup do bazéna, plážový mikrobus, stolný tenis, futbalové a volejbalové ihrisko a parkovisko.

Parkovisko:

áno


Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00-19:00, odchod do 09:30 hod, min. 7 nocí.

Poznámka:

delegát sa nachádza v oblasti, nie je pri ubytovávaní klientov, klientom je k dispozícii 1 - 2x týždenne a organizuje fakultatívne výlety v českom, alebo v slovenskom jazyku.


Generované systémom ProfiTour