Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Rezidencia Felix

Destinácia: Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano
Kód zájazdu: 951214
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Rezidencia Felix

doprava na pláž TV domáce zviera bezbariérový prístup garáž fitness centrum stolný tenis tenis parkovisko internet, WiFi piesočnatá pláž detské ihrisko klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 6 km
Vzdialenosť od pláže: 500 m
Rezidencia Felix sa nachádza cca 500 m od pláže a len 6 km od mestečka Tropea.

Pláž:
cca 500 m, tyrhénske more, pláž je z bieleho jemného piesku s kamienkami, plážový mikrobus na najkrajšiu pláž v Capo Vaticano - Grotticelle za poplatok.

Centrum:
cca 6 km od mestečka Tropea.

Ubytovanie:

Apartmány majú aj bezbariérové prístupy. Apartmány majú verandu alebo balkón alebo len okná (potrebné upresniť pri rezervácii). Niektoré apartmány môžu mať kuchynský kút na krytej verande. Niektoré apartmány sú vybavené ventilátorom alebo klimatizáciou (potrebné upresniť pri rezervácii).


Typ A pre max. 2 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a manželskou posteľou, sociálne zariadenie.
Typ B1 pre 3-4 osoby: obývacia miestnosť  s 2 lôžkami alebo poschodovou posteľou, ďalšia spálňa s manželskou posteľou, kuchynský kút na krytej verande, sociálne zariadenie.
Typ B2 pre 3-4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom, spálňa s manželskou posteľou, sociálne zariadeni.
Typ C pre 5-6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, ďalšia izba s 2 lôžkami, sociálne zariadenie.


Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia, Wi-Fi vo verejných priestoroch (za poplatok), bar s TV/SAT a kryté parkovisko. Vlaková stanica sa nachádza v Ricadi, transfer do rezidencie Felix je zdarma. Malé zvieratá povolené za poplatok.

Šport a zábava:
bazén, posilňovňa, tenisový kurt, stolný tenis a detské ihrisko.

Klubová karta:
povinná, za poplatok zahŕňa: Wi-Fi na recepcii, spoločenská miestnosť s TV, bazén, posilňovňa, tenisový kurt, stolný tenis, detské ihrisko, klimatizáciu.

Parkovisko:
v komplexe (kryté).

Nástupné dni:
príchod v sobotu po 17:00, odchod v sobotu do 9:00 hod.

Poznámka:

v oblasti sa nachádza česky alebo slovensky hovoriaci delegát. Nie je pri ubytovaní ale je k dispozícii 1 - 2 x týždenne a organizuje fakultatívne výlety.  

 

Upozornenie: klient musí nechať apartmán čistý, inak si rezidencia odráta 50€ z kaucie za záverečné upratovanie.


Generované systémom ProfiTour