Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Apartmány a vilky Eden

Destinácia: Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano
Kód zájazdu: 951195
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Apartmány a vilky Eden

TV domáce zviera práčovňa, čistiareň bezbariérový prístup gril, ohnisko jacuzzi, vírivka miniklub vodné bicykle stolný tenis parkovisko internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko detské animácie trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 2 km
Vzdialenosť od pláže: 40 m
Hotelovo rezidenčný komplex je situovaný pri jednej z najkrajších pláži v oblasti Capo Vaticano - pláži Grotticelle, len 15 min. od mesta Tropea. Je vybudovaný priamo pri pláži, obklopený tropickými rastlinami, palmami a stromami. Villaggio ponúka ubytovanie v hotelových izbách a apartmánoch pri mori (40 m), v depandancii a aparthoteli (cca 300 m) ku ktorím je iba smerom tam k dispozícii plážové autíčko, ale i v samostatných vilkách s panoramatickým výhľadom na more, vzdialených cca 1 km od súkromnej pláže. Villaggio postavilo v roku 2010 nové apartmány s bazénom a všetkými hotelovými službami s názvom aparthotel.

Pláž:
40 m apartmány, 300 m apartmány v depandanci, 1 km apartmány s panoramatickým výhľadom. Súkromná pláž z bieleho piesku obkolesená zeleňou a skalnatými útesmi, plážový servis za poplatok (1 slnečník + 2 plážové kreslá na apartmán), jednosmerná kyvadlová doprava z pláže k apartmánom v depandancii v cene.

Centrum:
tichšia oblasť s obmedzenými možnosťami zábavy v okolí (len v rámci komplexu), cca 2 km menšie mestečko Ricadi, 8 km rušnejšia časť Santa Domenica, 9 km Tropea.

Ubytovanie:

Apartmány
- každý apartmán je vybavený obývacou miestnosťou s kuchynským kútom, TV SAT, kúpeľňou, sušičom vlasov, telefónom, klimatizáciu, verandou so stolom a stoličkami - bez výhľadu na more.  

Typ B1 pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s 2 lôžkami, spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre 2-4 osoby: ako typ B1 ale v depandancii (cca 250 m od pláže).
Typ C1 pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s 2 lôžkami, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami.
Typ C2 pre 4-6 osôb: ako typ C1 ale v depandancii (cca 250 m od pláže).  

   
Panoramatické vilky
- určené pre klientov s individuálnou dopravou, ktorí uprednostňujú súkromie a vedia si vychutnať pohľad na jednu z najkrajších pláží, ktoré talianska pevnina ponúka. V spoločnej záhrade sa nachádza hydromasážna vaňa pre 4 osoby. Každý apartmán je vybavený obývacou miestnosťou s kuchynským kútom, TV SAT, kúpeľňou, sušičom vlasov, klimatizáciou, verandou so stolom a stoličkami - s výhľadom na more. Nachádzajú sa 1 km od súkromnej pláže villaggia.  

Typ B3 pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s 2 lôžkami, spálňa s manželskou posteľou.

Typ C3 pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s 2 lôžkami, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami. Typ B4 pre 3 osoby -100m od pláže. Izby sú vybavené TV SAT, sociálnym zariadením, sušičom vlasov, klimatizáciou, výhľadom na more a záhradným nábytkom. Obývacia miestnosť s kuchynským kútom a 1 lôžkom, izba s manželskou posteľou.

Typ E pre 8 osôb: 250 m od pláže.
4 izby s manželskou posteľou, každá izba ma svoje sociálne zariadenie a klimatizáciu, obývacia izba s kuchynským kútom, záhrada s hydromasážnou vaňou, pec na pizzu, barbecue , záhradný nábytok, miesto na parkovanie.Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia, 2 bary – jeden pri pláži, druhý pri bazéne v dependancii, reštaurácia s terasou a výhľadom na sicílske pobrežie a Liparské ostrovy, minimarket, trezor na recepcii pre apartmány zdarma.  Wi-Fi zdarma pri pláži a depandačnej zóne- Možné za poplatok: práčovňa, transfer na/zo železničnej stanice v Ricadi (cca 2 km). Malé zvieratá povolené za poplatok na vyžiadanie. Niektoré apartmány s bezbariérovým prístupom (na vyžiadanie).

Šport a zábava:
vodné bicykle, stolný tenis (za poplatok), prenájom áut a motoriek, animácie a miniklub od (13.6.-11.9.), detské ihrisko pri pláži, bazén s hydromasážou a s niekoľkými lehátkami pri apartmánoch a pri aparthoteli v dependancii.

Parkovisko:

1 parkovacie miesto


Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 24:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:

Delegát sa nachádza priamo v ubytovacej kapacite, je pri ubytovávaní, klientom je tiež k dispozícii 1 - 2 x týždenne a organizuje fakultatívne výlety v českom, alebo slovenskom jazyku.


Generované systémom ProfiTour