Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Villaggio Agrumeto

Destinácia: Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano
Kód zájazdu: 950910
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Villaggio Agrumeto

domáce zviera petanque, bocca futbal volejbal animačný program tenis parkovisko plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko detské animácie bazén
Vzdialenosť od centra: 7 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m

Villaggio sa nachádza v blízkosti súkromnej úzkej pláže z bieleho piesku obklopenej skalami na rozlohe 35.000m2. Je ideálne pre rodiny a klientov s vlastnou dopravou. Obklopené je zeleňou a tropickými rastlinami. Villaggio v lokalite San Nicolo, cca 7km od Tropey známa ako i ako Perla Kalábrie, plná zábavy a historických pamiatok. Výhodou villaggia je jeho nádherná pozícia priamo pri pláži.


Pláž:
priamo pri pláži - do 100 m, malá súkromná pláž z bieleho piesku so skalnatými útesmi. Plážový servis za poplatok v termíne od 23/7 do 02/09. V čase do 22/7 a od 03/09 sú v cene (do vyčerpania).

Centrum:
cca 9 km od Tropey, od centra mestečka Ricadi cca 2,5 km.

Ubytovanie:

V prvej časti komplexu, ktorá sa nachádza priamo pri pláži sa nachádza bazén, reštaurácia, amfiteáter, časť apartmánov a hotelové izby. V druhej časti villaggia, cca 45 m od pláže sa nachádzajú zvyšné apartmány a parkovisko.

Veľmi jednoduché apartmány typu A a B určené pre nenáročných klientov sa nachádzajú cca do 100 m od pláže, majú krytú terasu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou. Apartmány majú menšie vetracie okná.
Typ A pre 2-3 osoby: miestnosť s manželskou posteľou a samostatným lôžkom.
Typ B1 pre max. 4 osoby: miestnosť s manželskou posteľou, malá spálňa s poschodovou posteľou.
Typ B2 pre max. 6 osôb: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvomi poschodovými posteľami, sociálne zariadenie.


Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
bar, reštaurácia, recepcia. Malé zvieratá sú povolené za poplatok.

Šport a zábava:
bazén so slnečníkmi a lehátkami (s obmedzeným počtom), detské ihrisko, animácie, miniklub, tenisový kurt, futbalové a volejbalové ihrisko, bocce. Cca 350m od villaggia sa nachádza športové centrum s detskými hrami , tenisový kurt, fotbalové ihrisko, voljebalové ihrisko a bocce. K dispozícii je mikrobus  do športového centra zdarma  priamo od villaggia.

Parkovisko:
v areáli zdarma.

Nástupné dni:
utorok, príchod po 16:00 hod, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
Delegát v oblasti sa nachádza česky alebo slovensky hovoriaci delegát. Nie je pri ubytovaní ale je k dispozícii 1 - 2 x týždenne a organizuje fakultatívne výlety.

Generované systémom ProfiTour