Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Rezidencia Limoneto New

Destinácia: Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano
Kód zájazdu: 950907
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Rezidencia Limoneto New

doprava na pláž TV domáce zviera gril, ohnisko futbal volejbal animačný program parkovisko plážový servis piesočnatá pláž detské animácie bazén
Vzdialenosť od centra: 7 km
Vzdialenosť od pláže: 450 m

Rezidencia so 14 apartmánmi sa nachádza asi 450 metrov od bielych piesočnatých pláží spolu s kamennými útesmi na pozemku plnom zelene a voňavých citronovníkov, v blízkosti mesta Tropea, ktorá ponúka množstvo reštaurácii, barov, diskoték a obchodov každého typu.


Pláž:
cca 450 m, z bieleho piesku, čiastočne skalnaté útesy, rezidencia dáva klientom k dispozícii slnečníky. Pláž je dosiahnuteľná po schodoch alebo plážovým mikrobusom za poplatok.

Centrum:
 cca 7 km od mesta Tropea.

Ubytovanie:

 Všetky apartmány majú TV SAT, sociálne zariadenie a zariadenú terasu. Niektoré apartmány majú nádherný výhľad na more (za poplatok na vyžiadanie). 

Typ B1 pre 2-4 osoby: spálňa s manželskou posteľou a 2 lôžkami, obývacia izba s kuchynským kútom, veranda - apartmány sa nachádzajú na prízemí.
Typ B2 pre 2-4 osoby: spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s kuchynským kútom a poschodovou posteľou, veranda - apartmány sa nachádzajú na prízemí.
Typ B3 pre 3-5 osôb: malá miestnosť s kuchynským kútom, izba s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s poschodovou posteľou a 1 lôžkom, sociálne zariadenie, terasa - apartmány sa nachádzajú na 1.poschodí.

Typ C pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s 1 lôžkom, izba s manželskou posteľou, izba s poschodovou posteľou, sociálne zariadenie, terasa – apartmány sa nachádzajú na 1. poschodí.


Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
bar (15.06.-15.09.), citrusová záhrada, cca 400 m od rezidencie sa nachádza minimarket. Malé zvieratá povolené za poplatok.

Šport a zábava:
bazén so slnečníkmi a lehátkami (v hlavnej časti, dostanete sa k nemu schodiskom) obklopený figovníkmi a mandľovníkmi, ihrisko na minifutbal, volejbalové ihrisko, miesto na opekanie s grilom, detské hry a animácie (od 1.8.-31.8.).

Parkovisko:
v neoplotenej záhrade, každé daľšie parkovacie miesto za poplatok.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00-19:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí

Poznámka:
Delegát: v oblasti sa nachádza česky alebo slovensky hovoriaci delegát. Nie je pri ubytovaní ale je k dispozícii 1 - 2 x týždenne a organizuje fakultatívne výlety.

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 15.9. o 08:18 hod.
Generované systémom ProfiTour