Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Okruh koloniálnou Kubou

Destinácia: Kuba
Kód zájazdu: 788028
Cena od: 1 759 €
Príplatky od: 399 €
Poznávacie zájazdy
Exotika

Výber termínu

26.02. - 08.03. 12 dní dospelý: 1 869 € povinné prípl: +399 € letecká PRG
17.03. - 28.03. 12 dní dospelý: 1 759 € povinné prípl: +399 € letecká PRG
06.04. - 17.04. 12 dní dospelý: 1 829 € povinné prípl: +399 € letecká PRG

Popis zájazdu

Program zájazdu:

1. deň PRAHA (VIEDEŇ)- HAVANA
Zraz skupiny na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet na Kubu. Prílet do Havany, transfer do hotela v Havane, nocľah.

2. deň HAVANA
Raňajky. Celodenná prehliadka historického centra Havany . Uvidíte pobrežnú promenádu Malecón , námestie Revolúcie , Capitol a navštívite múzeum kubánskeho rumu s ochutnávkou . Po obede v miestnej reštaurácii nasleduje prechádzka cez námestie Las Armas s koloniálnymi palácmi a návšteva havanskej pevnosti. Popoludní návrat do hotela , nocľah.

3. deň HAVANA – TRINIDAD – CIENFUEGOS
Raňajky. Prejazd rozmanitou krajinou s lánmi cukrovej trstiny k južnému pobrežiu Kuby do Cienfuegos , ktoré sa nachádza v centrálnej časti južného pobrežia ostrova 250 km od Havany . Mesto Cienfuegos bolo založené v roku 1819 francúzskymi usadlíkmi a dodnes si zachovalo francúzsku atmosféru. Obed v miestnej reštauráci i . Popoludní prehliadka historického mesta Trinidad , v roku 1988 vyhlásené UNESCOM svetovým kultúrnym dedičstvom. Trinidad bol založený už v 16. storočí, pýši sa radou umeleckých galérií a je spolu s Havanou považovaný za kultúrne centrum Kuby. Ubytovanie a nocľah v hoteli Ancon s All Inclusive.

4. deň PLAVBA NA OSTROVČEK CAYO MACHO DE AFUERA
Raňajky. Celodenná plavba katamaránom na ostrovček Cayo Macho de Afuera , počas plavby možnosť šnorchlovania pri koralovom útese. Poobede v rybej reštaurácii na ostrove Cayo Macho de Afuera (v cene 1 nápoj) voľno na kúpanie. Popoludní transfer do Topes de Collantes v centre horskej oblasti Escambray 's . Ubytovanie v hoteli Los Helechos , večera.

5. deň ESCAMBRAY’S - VARADERO
Raňajky. Cesta nákladným automobilom s pozorovaním rozmanitých horských údolí . Možnosť kúpania v jazere Poceta del Venador. Obed v miestnej reštaurácii Casa de la Gallega . Po obede transfer cez mesto Santa Clara (prehliadka mauzólea a pomníka Che Guevaru ) do vybraného hotela k následnému pobytu.

6. - 10. deň VARADERO
Pobyt vo vybranom hoteli . Základná cena zahŕňa ubytovanie v hoteli Mar del Sur s All Inclusive , za príplatok možný akýkoľvek iný hotel v oblasti Varadero alebo Cayo Santa Maria s All Inclusive.

11. deň ODLET DO PRAHY (VIEDNE)
Raňajky. Transfer na letisko v Havane a odlet späť do Prahy(Viedne).

12. deň PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE)

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA
leteckú dopravu Praha - Havana - Praha s prestupom (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok) 2x nocľah s raňajkami v Havane 1x nocľah s polpenziou v Trinidad 1x nocľah s polpenziou v Topes de Collantes následný pobyt 6 nocí v hoteli Mar del Sur** (Varadero) s All Inclusive 4x obed program vrátane vstupov a transferov česky hovoriaci sprievodca (min. 10 osôb)

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA
vízum (vybavíme za poplatok 36,- EUR) letiskové taxy 399,- EUR fakultatívne výlety prepitné počas okruhu cestovné poistenie ECP 3,- EUR/osoba/deň

Poznámka: doporučujeme následný pobyt po okruhu v hotelu Sol Sirenas Coral.
POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 24.9. o 07:45 hod.
Generované systémom ProfiTour