Filipíny

« Krajiny
« Filipíny

Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Silvester na Filipínach

Destinácia: Filipíny
Kód zájazdu: 1306408
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Exotika
Pobytovo-poznávacie
Silvestrovský zájazd

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Program
1: ODLET Z PRAHY
Odbavenie 2 hodiny pred odletom a odlet na Cebu.

2: PRÍLET NA CEBU
Prílet na Cebu. Transfer na hotel Bluewater Maribago Beach Resort 4*. Ubytovanie, voľné popoludnie.

3: CEBU
Raňajky. Nasleduje prehliadka najväčšieho mesta na ostrove – Cebu City, ktoré patrí k najstarším mestám na Filipínach. V roku 1521 sa tu vylodil Ferdinand Magellan, ktorý tu postavil kríž na pokrstenie prvých 800 miestnych obyvateľov. Kríž je v súčasnosti uschovaný v kamennej rotunde so stropnými maľbami. Ďalšou zastávkou je pamätník Lapu-lapu, ktorý bol postavený neďaleko pobrežia na počesť statočného náčelníka, ktorý bojoval za slobodu Filipíncov. Pokračujte do štvrte Maribago do továrne na gitary. Tu uvidíte, ako sa vyrábajú najlepšie gitary a ukelele na Filipínach. Počas prehliadky navštívite tiež pevnosť San Pedro, postavenú v roku 1965 – najstaršiu španielsku pevnosť na Filipínach. Najstaršiu filipínsku figúrku Jezuliatka uvidíte v bazilike Minore del Santo Nino. Prejdete ulicou vlajok až do prístavu. Návrat na hotel.

4: CEBU - VOĽNÝ DEŇ
Voľný den v hoteli Bluewater Maribago Beach Resort 4*.

5: PREJAZD NA BOHOL
Raňajky. Transfer do prístavu. Prejazd loďou na ostrov Bohol. Ubytovanie v hoteli Bohol Beach Club 4*. Slávnostná večera. Privítanie Nového roku.

6: BOHOL - VOĽNÝ DEŇ
Raňajky. Voľný deň v plážovom hoteli.

7: OKRUH BOHOLOM
Po raňajkách prehliadka kostola v mestečku Baclayon, založenom španielskymi jezuitmi v roku 1595. Kostol bol postavený v roku 1596 z koralového kameňa. Zastávka pri súsoší Zmieru, kde si vyslanec španielskeho kráľa Miguel Lopéz pripíja s boholským kráľom Gatunou pohárom zmesí vína a vlastnej krvi na dôkaz zmieru medzi Španielmi a miestnym obyvateľstvom. Cesta pokračuje na vyhliadkovú terasu. Po vystúpení viac ako 200 schodov sa pred vami otvorí fascinujúci výhľad na „Čokoládové kopce“. Jedná sa o neobvyklé geologické formácie, ktoré sa skladajú z približne 1.300 súmerných kopčekov dosahujúcich výšok okolo 1.200 metrov. Sú porastené trávou, ktorá v období sucha zhnedne a kopce dostávajú svoju typickú čokoládovú farbu. Podľa povestí tieto kopce vznikli zo sĺz obra, ktorý plakal nad smrťou svojej milovanej. Obed si budete môcť vychutnať počas plavby plávajúcej reštaurácie po rieke Loboc a zároveň sledovať okolitú džungľu. Posledná zastávka Vás zavedie do záchranného a vedeckého centra miestnej rarity - Okáľa filipínskeho. Jedná sa o najmenšieho primáta na svete, dorastajúceho iba 10-15 cm. Okáľ zaujme svojou veľkou hlavou, ktorej dominujú obrovské oči. Návrat do hotela. Nocľah.

8: BOHOL - VOĽNÝ DEŇ
Raňajky. Voľný deň v plážovom hoteli.

9: BOHOL - VOĽNÝ DEŇ
Raňajky. Voľný deň v plážovom hoteli.

10: CEBU
Raňajky. Transfer do prístavu. Prejazd loďou na ostrov Cebu. Ubytovanie v hoteli Bluewater Maribago Beach Resort 4*.

11: ODLET DO PRAHY
Raňajky. Transfer na letisko odlet do Prahy so zastávkou v Taipei.

12: PRÍLET DO PRAHY
Prílet do Prahy.

Poznámka: minimálny počet účastníkov zájazdu - 16 osôb.

Zmena programu vyhradená.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

*cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa krytie liečebných nákladov vo všetkých krajinách (aj 3. stupeň varovania Ministerstva zahraničných vecí SR) aj v prípade ochorenia COVID-19, náklady na ubytovanie v prípade karantény do výšky 50,- EUR/noc, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady do výšky 1.000,- EUR a preplatenie storno poplatkov bez spoluúčasti.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Praha – Cebu – Praha s prestupom
4 x nocľah s raňajkami v hoteli Bluewater Maribago Beach Resort 4*
5 x nocľah s raňajkami v hoteli Bohol Beach Club 4*
2 x obed
1 x slávnostná večera 31.12.2023
program podľa itinerára so vstupmi
transfer loďou Cebu - Bohol - Cebu
česky hovoriaceho sprievodcu CK (minimálne 16 osôb)

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 379,- EUR
fakultaíivne výlety
cestovné postenie ECP PLUS
Generované systémom ProfiTour