Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Medžugorie, Mostar a Kravické vodopády

Mostar Bosna a Hercegovina Mostar Bosna a Hercegovina Medžugorie Medžugorie Mostar Sarajevo Bosna a Hercegovina Mostar Bosna a Hercegovina Mostar Bosna a Hercegovina Kravické vodopády
Destinácia: Bosna a Hercegovina, Hercegovina-Neretva
Kód zájazdu: 1305982
Cena od: 332,88 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

13.11. - 17.11. 5 dní FM dospelý: 332,88 € povinné prípl: +0 € autobusová

Popis zájazdu

Úvod:
5- dňový autokarový zájazd


Perex:
Navštívite s nami pútnické miesto Vepric, ktoré je označované ako Malé Lurdy, dozviete sa históriu Makarskej riviéry a spoznáte i tajuplnú Bosnu a Hercegovinu a jej najznámejšie kresťanské pútnické miesto Medžugorie. Svojou krásou vás očaria Kravické vodopády a azda najkrajšie mesto Bosny – Mostar, s jeho úzkymi uličkami a ikonickým mostom nad riekou Neretvou.


Program:

1. deň:
Zo Slovenska odchádzame vo večerných hodinách. Naša cesta povedie cez Maďarsko do Chorvátska.

2. deň:
V ranných hodinách príchod na Makarskú riviéru. Prvou zástavkou bude významné pútnické miesto Svetišta Vepric, ktorému sa hovorí aj Malé Lurdy. Bolo založené už v roku 1908 a je zasvätené Matke Božej Lurdskej. Je známe svojím oltárom v skalách a kamennými spovedlnicami. Pokračujeme na Makarskú riviéru, kde sa dozvieme zaujímavosti z jej histórie a kultúry. Prejdeme sa známou promenádou, navštívime krásne kostolíky, oddýchneme si na pláži a budeme mať príležitosť ochutnať chorvátske špeciality. V poobedňajších hodinách odchod do Bosny a Hercegoviny. Cestou sa zastavíme pri úchvatných Kravických vodopádoch, ktoré sa nachádzajú na rieke Trebižat a sú jedny z najznámejších v okolí. Na záver dňa presun do Medžugoria. Po večeri nás čaká prechádza mestom spojená s návštevou večerných pobožností.

3. deň:
Po raňajkách navštívime známe pútnické miesto Podbrdo, kde sa prvýkrát zjavila Panna Mária. Pokračovať budeme do jedného z najznámejších miest v Bosne a Hercegovine Mostaru, ktorého základy založili Osmani. Pôvodná architektúra stavieb, rozprávkové uličky a nádherná okolitá príroda vo vás vyvolajú silné emócie. Po prehliadke mesta sa vo večerných hodinách presunieme späť do Medžugoria. Večer možnosť návštevy večerných pobožností.

4. deň:
Vyberieme sa na Krížovú cestu na vrch Križevac. Prípadne sa môžete zúčastniť pobožností v kostole sv. Jakuba.

5. deň:
Navštívime kresťanskú komunitu Cenacolo, kde sa pokúsime zabezpečiť svedectvo slovenských chlapcov. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.


Poznámka:
Zmena programu vyhradená.

Ubytovanie:
Hoteli/penzióne 2*/3*

Stravovanie:
Polpenzia.


Doprava:
Autokar.


Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom. 3x ubytovanie s polpenziou v hoteli/penzióne 2*/3*. Sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa:
Doplatok za jednolôžkovú izbu. Doplatok za miestenku. Vstupy a vstup na Kravické vodopády. Pobytovú taxu. Cestovné poistenie.

Generované systémom ProfiTour