Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Veľký okruh južným Thajskom

Destinácia: Thajsko
Kód zájazdu: 1300771
Cena od: 2 289 €
Príplatky od: 399 €
Poznávacie zájazdy
Exotika

Výber termínu

22.11. - 06.12. 15 dní FM dospelý: 2 359 € povinné prípl: +399 € letecká PRG
31.01. - 14.02. 15 dní FM dospelý: 2 289 € povinné prípl: +399 € letecká PRG
28.02. - 14.03. 15 dní FM dospelý: 2 289 € povinné prípl: +399 € letecká PRG

Popis zájazdu

Pulzujúca moderná metropola Bangkok v kontraste so scénickými koralovými ostrovmi a priezračne čistým morom plným života. Nenechajte si to ujsť.


Program
1: ODLET Z PRAHY/VIEDNE
Odlet z letiska v Prahe/vo Viedni.

2: PRÍLET DO BANGKOKU
Raňajky v lietadle, prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

3: SPOZNÁVANIE BANGKOKU VRÁTANE KRÁĽOVSKÉHO PALÁCA
Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit v čínskej štvrti, kde sa nachádza socha zlatého Budhu, ktorá je vyrobená z 5,5 t rýdzeho zlata, ďalej chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní uvidíte kráľovský palác - Grand Palace a tu si prezriete chrám Wat Phra Kaeo, v ktorom sa nachádza jeden z najvýznamnejších symbolov Thajska - socha Smaragdového Budhu. Potom budete mať možnosť neopakovateľného zážitku z plavby loďou po kanáloch rieky Chao Phraya, vodnej tepny mesta, počas ktorej sa pozriete na chrám Wat Arun. V závere prehliadky tiež navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. Príchod do hotela.

4: PRELET NA PHUKET
Raňajky, transfer na letisko a odlet na ostrov Phuket, ktorý je turistami nazývaný perlou Andamanského mora. Transfer do hotela, ubytovanie. Voľný program.

5: OSTROV „JAMES BOND ISLAND“
Raňajky. Individuálne voľno na kúpanie, opaľovanie, šport, či fakultatívne výlety. Ostrov Phuket sa nachádza 900 km južne od Bangkoku. Jedná sa o najväčší, zároveň však najdrahší z thajských ostrovov. Môžete obdivovať nádherné dlhé piesočnaté pláže s nespočetnými morskými zátokami. Odporúčame návštevu mesta Phuket s možnosťou výhodných nákupov, návštevy trhov, denných a nočných klubov, masážnych salónov, barov a diskoték. Nemali by ste si nechať ujsť fakultatívny výlet loďou na ostrov Jamesa Bonda.

6: LOĎOU NA OSTROV PHI PHI
Raňajky. Transfer loďou na ostrov Phi Phi. Ubytovanie je zabezpečené v kvalitných bungalovoch s príslušenstvom.

7: OSTROV PHI PHI
Raňajky. Individuálne voľno. Phi Phi – skalnaté krasové súostrovie, vyčnievajúce z priezračných vôd Andamanského mora. Očarí Vás priezračne čistou vodou, plážami s bielym pieskom lemovanými palmovými hájmi, neuveriteľne farebným podmorským svetom. Odporúčame fakultatívny výlet s kúpaním a šnorchlovaním vrátane obeda okolo okolitých ostrovov Koh Phi Phi Lae a Koh Phi Phi Don so zastávkou pri najpopulárnejšej pláži v Thajsku Maya Bay a na Bambusovom ostrove s jemným bielym pieskom.

8: LOĎOU NA OSTROV KO LANTA
Raňajky. Lodný transfer na ostrov Ko Lanta. Ubytovanie v rezorte, voľný program.

9: OSTROV KO LANTA
Raňajky. Individuálne voľno na tomto prekrásnom ostrove. Rozhodne odporúčame fakultatívny výlet po ostrove s návštevou národného parku na južnom cípe ostrova, výstup k majáku s nádherným výhľadom na okolité ostrovčeky. Možnosť pozorovať varany škvrnité. Príchod k tropickému dažďovému pralesu, prechádzka džungľou k vodopádu. Obed na vyhliadke nad východnou časťou ostrova. Prehliadka starého mesta Lanta Old Town. Prechádzka mangrovovými porastmi Tung Yee Peng a plavba motorovou loďou okolo týchto mangrovníkov k opiciam makakom jávskym, ktoré tu voľne žijú. Návrat späť do hotela. Večery na ostrove bývajú pokojné, neskutočná hra farieb zapadajúceho slnka je výbornou kulisou na posedenie pri poháriku dobrého pitia.

10: LOĎOU NA KRABI
Raňajky. Transfer loďou na Krabi, nádherné a zatiaľ stále ešte kľudné miesto, ktoré svojou prírodnou krásou môže súťažiť s Phi Phi. Ubytovanie.

11: LETOVISKO KRABI
Raňajky, individuálne voľno. Krabi sa právom považuje za jedno z najkrajších miest v Thajsku. Prekrásne dlhé pláže s jemným pieskom, lemované palmami, ponúkajú ideálne miesto pre romantickú dovolenku. Pestrofarebný podmorský svet s fascinujúcimi skalnými útesmi nabáda na potápanie či šnorchlovanie. Vynikajúce možnosti pre lodné výlety na niektorý z mnohých neobývaných ostrovčekov v okolí.

12: LOĎOU NA OSTROV KO SAMUI
Raňajky. Transfer scénickou krajinou šije Kra do Don Sak, prejazd trajektom na Ko Samui, príchod do hotela, ubytovanie.

13: OSTROV KO SAMUI
Raňajky. Pobyt na ostrove, ktorý Vás ohromí svojou krásou už na prvý pohľad. Ostrov je lemovaný prekrásnymi plážami s bielym pieskom. Ko Samui je najväčší z 80 ostrovov súostrovia, z ktorých väčšina tvorí Národný morský park Ang Thong, poskladaný z neobývaných ostrovčekov a panenského koralového mora. Odporúčame fakultatívny výlet vrátane obeda s návštevou chrámu Wat Khunaram, vodopádu Namuang, Magickej záhrady a slonej farmy.

14: KO SAMUI – BANGKOK – PRAHA/VIEDEŇ
Raňajky. Transfer na letisko a odlet do Bangkoku. Presun na medzinárodné letisko, odlet do Prahy/Viedne.

15: PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE
Prílet do Prahy/Viedne.

Poznámka: minimálny počet účastníkov zájazdu - 12 osôb.

Termíny sú štandardne realizované leteckou spoločnosťou Emirates Airlines - na trase Praha/Viedeň - Dubaj - Bangkok - Dubaj - Viedeň/Praha.

Rozloženie pobytu (12 nocí): Bangkok - 2 noci, Phuket - 2 noci, Phi Phi - 2 noci, Ko Lanta - 2 noci, Krabi - 2 noci, Ko Samui - 2 noci.

Zmena programu vyhradená.

*cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa krytie liečebných nákladov vo všetkých krajinách (aj 3. stupeň varovania Ministerstva zahraničných vecí SR) aj v prípade ochorenia COVID-19, náklady na ubytovanie v prípade karantény do výšky 50,- EUR/noc, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady do výšky 1.000,- EUR a preplatenie storno poplatkov bez spoluúčasti.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Praha - Bangkok - Praha s prestupom (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok)
?leteckú dopravu Bangkok – Phuket, Ko Samui – Bangkok
lodné lístky Phuket – Phi Phi, Phi Phi – Ko Lanta, Ko Lanta – Krabi, Don Sak - Ko Samui
transfery klimatizovanými minibusmi
12 x nocľah s raňajkami v hoteloch 3*- 4* (Bangkok, Phuket, Phi Phi, Ko Lanta, Krabi, Ko Samui)
?služby sprievodcu CK a miestneho sprievodcu

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR/osoba
fakultatívne výlety
prepitné 20,- USD/osoba
cestovné poistenie ECP PLUS (ponuku poistenia radi pošleme podľa aktuálnej ceny zájazdu)

Generované systémom ProfiTour