Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Medžugorie - pútnický zájazd

Destinácia: Bosna a Hercegovina, Hercegovsko-neretvanský kantón, Medžugorie
Kód zájazdu: 1277404
Cena od: 425 €
Príplatky od: 199 €
Pútnické zájazdy

Výber termínu

16.06. - 19.06. 4 dni LM dospelý: 425 € povinné prípl: +199 € letecká VIE
15.09. - 18.09. 4 dni FM dospelý: 425 € povinné prípl: +199 € letecká VIE

Popis zájazdu

Program:
1.deň
odlet z Viedne do malebného chorvátskeho Dubrovnika, alebo do Splitu (v závislosti od aktuálnych letov). Transfer autobusom do Medžugoria na území Bosny a Hercegoviny. Prehliadka Kostola sv. Jakuba a jeho areálu. Ubytovanie v hoteli a večera. Večerný náboženský program v Kostole sv. Jakuba s poklonou Svätému krížu. Návrat do hotela a nocľah.

2.deň
raňajky, slovenská svätá omša, výstup na vrch zjavenia Podbrdo, kde sa šiestim deťom v júni 1981 zjavila Panna Mária. Vďaka týmto zjaveniam sa z malej dedinky stalo jedno z najväčších modlitebných mariánskych centier v celej Európe. Nespočetné množstvo ľudí práve tu našlo svoju vieru a získali potrebný pokoj do svojho života. Popoludní návšteva komunity Cenacolo. V prípade prítomnosti niektorého z vizionárov v Medžugorí, sa pokúsime zabezpečiť stretnutie s ním. Návrat do hotela a večera. Večerný náboženský program, pobožnosť svätého ruženca, požehnanie a adorácia pred najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou. Návrat do hotela a nocľah.

3.deň
raňajky, v ranných hodinách peší výstup na vrch Križevac, kde už v roku 1934 miestni farníci postavili kríž. Slovenská Krížová cesta vedená našim kňazom, po pešej túre návrat autobusom do Medžugoria a slovenská svätá omša. Popoludní návšteva historického mesta Mostar (pamiatky UNESCO), ktoré je piatym najväčším mestom Bosny a Hercegoviny a svoje meno dostalo po „mostaroch“ - strážcoch mosta (Stari most) cez rieku Neretva. Návrat autobusom do Medžugoria, večera v hoteli a nocľah.

4.deň
raňajky, slovenská svätá omša, transfer autobusom na letisko do Dubrovnika, alebo do Splitu a následne odlet do Viedne. Pri odlete zo Splitu je cestou naplánovaná zastávka pri lurdskej jaskyni vo Veprici neďaleko Makarskej.

Ubytovanie:
3 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 2*/3* hoteli v širšom centre Medžugoria.

Stravovanie:
3 x polpenzia (raňajky a večere vrátane vína, vody, káva, alebo čaj).

Doprava:
Letecká doprava Viedeň – Dubrovnik, alebo Split a Dubrovnik, alebo Split – Viedeň.

Ostatné:
transfery autobusom z letiska do hotela v Medžugorí a späť, autobusová doprava v Bosne a Hercegovine podľa programu, náboženský program organizovaný v Medžugorí, služby slovenského sprievodcu/sprievod kňaza, program podľa popisu bez vstupov, DPH.

Povinné príplatky:
letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 199 €/os.

Priplatky:
letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 199 €/os.

Medžugorie

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 3.6. o 08:19 hod.
Generované systémom ProfiTour