Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Kvetinový Londýn

Destinácia: Veľká Británia, Anglicko, Londýn
Kód zájazdu: 1277203
Cena od: 1 118 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Výstavy a podujatia

Výber termínu

25.05. - 28.05. 4 dni LM dospelý: 1 118 € povinné prípl: +0 € letecká VIE

Popis zájazdu

Úvod:
4-dňový letecký zájazd.

Perex:
Anglické záhrady a parky sú známe po celom svete svojou prirodzenosťou a jednoduchosťou. Záhradkárčenie je po futbale asi najväčšou vášňou Britov. Tak ako vo finančníctve či populárnej hudbe udáva Londýn trendy celému svetu, je tomu tak aj záhradnom dizajne. Navštívte s nami najznámejšiu kvetinovú výstavu Chelsea Flower Show a spoznajte aj miesta Londýna, ktoré ste nestihli vidieť pri prvej návšteve.

1. deň:
Odlet do Londýna, po prílete presun do Paláca Hampton Court. Skvost tudorovskej stredovekej architektúry je obklopený nádherným anglickým parkom, v ktorom možno uvidíme aj voľne žijúce zelené papagáje. V areáli sa nachádza aj 250-ročný vinič a tenisový kurt Henricha VIII. Transfer na ubytovanie.

2. deň:
Po raňajkách navštívime svetoznámu prestížnu výstavu záhradného dizajnu Chelsea Flower Show, kde môžete uvidieť úžasné záhradné trendy a kreácie najlepších záhradných architektov sveta. Následne sa môžeme prejsť ku Buckinghamskému Palácu a krásne upravenému parku sv. Jakuba ( St. James’s Park), uvidíme aj Britský parlament s Big Benom a Westminsterské opátstvo. Návrat na ubytovanie.

3. deň:
Raňajky, dnes nás čaká výlet do Kráľovskej botanickej záhrady Kew Gardens, ktorá je označovaná ako najväčšia a najpestrejšia botanická záhrada sveta. Okrem najväčšieho viktoriánskeho skleníku a čínskej pagody budete môcť zažiť aj jedinečnú prechádzku medzi korunami stromov po visutom chodníku Treetop Walkway. Návrat do centra Londýna a osobné voľno

4. deň:
Po raňajkách pôjdeme navštíviť pestrofarebný kvetinový trh na Columbia Road, odtiaľ sa prejdeme obľúbenou štvrťou mladých Londýnčanov Shoreditch. Cez londýnske finančnícke City sa dostaneme až k hradu Tower of London a mostu Tower Bridge. Transfer na letisko a odlet, transfer do Bratislavy.


Doprava:
Letecky


V skratke o hoteli:
3x v hoteli 3*

Stravovanie:
3 x raňajky

Celková cena zahŕňa:
Leteckú dopravu vrátane letiskových a servisných poplatkov. Letiskové transfery (v prípade odletu mimo Bratislavy). Transfer letisko – hotel – letisko. 3 x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami. Sprievodcu CK SATUR. Vstup na Chelsea Flower Show

Celková cena nezahŕňa:
Doplatok za 1/1. Prepravu počas pobytu v Londýne. Vlak do Hampton Court. Vstupy a cestovné poistenie.

Londýn

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 29.3. o 12:04 hod.
Generované systémom ProfiTour