Krajiny

Zobraziť všetky »

Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Medžugorie, Mostar a Kravické vodopády

Mostar Kravické vodopády Bosna a Hercegovina Medžugorie Mostar Bosna a Hercegovina Bosna a Hercegovina Sarajevo Mostar Bosna a Hercegovina Mostar Medžugorie Bosna a Hercegovina Mostar
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1271117
Cena od: 262,08 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

26.10. - 29.10. 4 dni FM dospelý: 262,08 € povinné prípl: +0 € autobusová

Popis zájazdu

Úvod:
4- dňový autokarový zájazd

1. deň:
Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách (z Bratislavy cca o 19:00 hod.). Tranzit cez Maďarsko do Chorvátska.

2. deň:
V ranných hodinách príchod na Makarskú riviéru. Prvou zástavkou bude významné pútnické miesto Svetišta Vepric, ktorému sa hovorí aj Malé Lurdy. Bolo založené už v roku 1908 a je zasvätené Matke Božej Lurdskej. Je známe svojím oltárom v skalách a kamennými spovedlnicami. Pokračujeme na Makarskú riviéru, kde sa dozvieme zaujímavosti z jej histórie a kultúry. Prejdeme sa známou promenádou, navštívime krásne kostolíky, oddýchneme si na pláži a budeme mať príležitosť ochutnať chorvátske špeciality. V poobedňajších hodinách odchod do Bosny a Hercegoviny. Cestou sa zastavíme pri úchvatných Kravických vodopádoch, ktoré sa nachádzajú na rieke Trebižat a sú jedny z najznámejších v okolí. Na záver dňa presun do Medžugoria. Ubytovanie, večera. Následne večerná prechádza mesta spojená s návštevou večerných pobožností.

3. deň:
Po raňajkách navštívime známe pútnické miesto Podbrdo, kde sa prvýkrát zjavila Panna Mária. Pokračovať budeme do jedného z najznámejších miest v Bosne a Hercegovine Mostaru, ktorého základy založili Osmani. Pôvodná architektúra stavieb, rozprávkové uličky a nádherná okolitá príroda vo vás vyvolajú silné emócie. Po prehliadke mesta sa vo večerných hodinách presunieme späť do Medžugoria. Ubytovanie, večera a návšteva večerných pobožností.

4. deň:
Po raňajkách sa vyberieme na Krížovú cestu na vrch Križevac. Prípadne sa môžete zúčastniť pobožností v kostole sv. Jakuba. Navštívime kresťanskú komunitu Cenacolo, kde sa pokúsime zabezpečiť svedectvo slovenských chlapcov. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.

Poznámka:
Zmena programu vyhradená.

Doprava:
Autokar.

Ubytovanie:
2*/3* hotely/penzióne

Stravovanie:
Polpenzia.

Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, 2x ubytovanie s polpenziou v hoteli/penzióne 2*/3*, sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa:
Doplatky: za 1/1 izbu, za miesto v prednej polovici autokaru.
Vstupy, vstup na Kravické vodopády, cestovné poistenie a pobytovú taxu.
Generované systémom ProfiTour