Krajiny

Zobraziť všetky »

Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Írsko

Okruh Írskom, letecký poznávací zájazd, Mohérske útesy Okruh Írskom, letecký poznávací zájazd, Clonmacnoise Okruh Írskom, letecký poznávací zájazd, Dublin Okruh Írskom, letecký poznávací zájazd, Dublin Okruh Írskom, letecký poznávací zájazd, Dublin Okruh Írskom, letecký poznávací zájazd, Dublin Okruh Írskom, letecký poznávací zájazd, Dublin Okruh Írskom, letecký poznávací zájazd, Mohérske útesy Okruh Írskom, letecký poznávací zájazd, Rock of Cashel Okruh Írskom, letecký poznávací zájazd, Rock of Cashel Okruh Írskom, letecký poznávací zájazd, Dublin, Christ Church Cathedral Okruh Írskom, letecký poznávací zájazd, Mohérske útesy Okruh Írskom, letecký poznávací zájazd, Mohérske útesy Okruh Írskom, letecký poznávací zájazd, Dublin hrad Okruh Írskom, letecký poznávací zájazd, Dublin hrad Okruh Írskom, letecký poznávací zájazd, Limerick, hrad kráľa Jána - Kings John castle Okruh Írskom, letecký poznávací zájazd, Limerick Okruh Írskom, letecký poznávací zájazd, Powerscourt Okruh Írskom, letecký poznávací zájazd, Powerscourt Okruh Írskom, letecký poznávací zájazd, leták
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1266172
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Rýchly popis:

Nezabudnuteľné zážitky z tohto vždyzeleného ostrova obklopeného strmými útesmi Vám poskytne naša cesta, ktorá Vás prevedie najzauímavejšími miestami ako sú Dublinské zákutia, kus dávnej keltskej histórie zažijete v starovekých írskych hradoch, kus nedávnej histórie poznačenej komplikovanými britsko-írskymi vzťahmi zažijete pri návšteve severného Belfastu, ochutnáte tradičné čierne írske pivo Guiness alebo pravú írsku "whiskey" a po prejazde drsnou írskou prírodou sa z majestátnych Mohérsych útesov necháte uniesť nádhernými výhľadmi na Atlantický oceán.


Ubytovanie: 5x v hoteli

Stravovanie: 5x raňajky

 

Dublin - Powerscourt - Rock of Cashel - Limerick - Mohérske útesy - Clonmacnoise - Tullamore - Belfast - DublinDoprava:
letecká

Program:

1. deň – prílet do Dublinu v popoludňajších hodinách, prehliadka hlavného a najväčšieho írskeho mesta s vikingskou a keltskou históriou. Prehliadka mesta - budova parlamentu, radnica, vo večerných hodinách návšteva vychýrenej štvrte Temple bar, ktorá je plná barov, reštaurácií a pravej írskej zábavy. Ubytovanie a nocľah.

2. deň - po raňajkách návšteva ďalších pamiatok Dublinu - Christ Church Cathedral – najstaršia dublinská budova pôvodne z 11. storočia, Saint Patrick‘s Cathedral – najväčší kostol v Írsku. Prehliadka Dublinského hradu a Trinity College (škola najsvätejšej trojice), kde študoval aj Bram Stoker (autor románu Drakula). Návšteva Guiness Storehouse s ochutnávkou najznámejšieho írskeho piva v presklenom Gravity bare s výhľadom na celý Dublin. Vo večerných hodinách návrat do hotela a nocľah.

3. deň – po raňajkách prehliadka jednej z najznámejších usadlostí v Írsku – statku Powerscourt s jeho nádherne upravenými záhradami, ktoré patia medzi najkrajšie záhrady na svete. Návšteva ikonického hradu Rock of Cashel – jednej z najvýznamnejších architektonických pamiatok a zbierok keltskej kultúry v Európe, ktorá je spojená s mnohými legendami. Najväčšou časťou hradného komplexu je pozostatok Katedrály sv. Patrika a kruhová veža z 11. storočia. Transfer do mesta Limerick, s dominantou hradu kráľa Johna (13.st.) na Kráľovskom ostrove. Vo večerných hodinách ubytovanie a nocľah.

4. deň – po raňajkách  odchod k útesom Cliffs of Moher a O`Brianovej veži, kde sa z výšky vyše 200 m naskytá úchvatný výhľad na Atlantický oceán, ostrov Aran a celú oblasť Galwayského zálivu. Prejazd cez „mesačnú krajinu“ regiónu Burren – národný park vytvorený zo zvetraných vápencových skál a množstva kamenných megalitických hrobiek z doby kamennej. Zastávka pri ruinách kláštora Clonmacnoise na brehoch rieky Shanon. Krátka návšteva pálenice Tullamore spojená s ochutnávkou pravej írskej „whiskey“. Večer ubytovanie a nocľah.

5. deň – po raňajkách presun do Belfastu a prehliadka hlavného mesta severného Írska zahrňujúca radnicu, hodinovú vežu Albert Memorial Clock Tower a muzeum Titanic, ktoré zaujímavou formou prevedie návštevníka informáciami o výstavbe a tragickom konci tejto kedysi najväčšej lode na svete. Vo večerných hodinách návrat do hotela a nocľah.

6. deň – raňajky, transfer na letisko, odlet.


V cene je zahrnuté:
5x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, letecká doprava Viedeň/Bratislava – Dublin – Viedeň/Bratislava, transfer letisko - hotel - letisko, autokarová doprava počas okruhu, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA (v prípade odletu z Viedne), sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 195 EUR/os., palivový a emisný príplatok 25 EUR/os., pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 4,70 EUR/os./deň, orientačná cena vstupov 150 EUR/os. (platba na mieste v EUR a GBP). Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 325 EUR/5 nocí. Upozornenie: na vstup do Spojeného kráľovstva je potrebný cestovný pas platný počas celej doby pobytu (občania SR). Ceny vopred objednaných vstupov sa môžu meniť. CK Turancar si vyhradzuje právo na ich doúčtovanie.

Typ stravy:
raňajky

Dni:
6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

Pamiatky v programe pre leták:
Dublin | Mohérske útesy | Rock of Cashel | Belfast

Generované systémom ProfiTour