Krajiny

Zobraziť všetky »

Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Argentína - Uruguaj - Chile

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1263909
Cena od: 3 929 €
Príplatky od: 529 €
Poznávacie zájazdy
Exotika

Výber termínu

11.11. - 25.11. 15 dní FM dospelý: 3 929 € povinné prípl: +529 € letecká PRG

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z PRAHY (VIEDNE)
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Buenos Aires.

2: BUENOS AIRES
Prílet do Buenos Aires, transfer z letiska do hotela, ubytovanie. Čarovným mestom s nenapodobiteľnou atmosférou je svetová metropola tanga, dvanásťmiliónové Buenos Aires, hlavné mesto Argentíny. Prehliadka Buenos Aires (Casa Rosada, Plaza de Mayo, Pirámide de Mayo, Catedral Metropolitana, Avenida de Mayo, Avenida 9 de Julio, Obelisco, Plaza Congreso, Congreso Nacional, Basílica Nuestra Seňora del Pilar, Cementerio de la Recoleta). Nocľah v Buenos Aires.

3: PAMPA
Celodenný výlet do pampy, návšteva typickej poľnohospodárskej usadlosti - estancie, zoznámenie sa so životom honcov dobytka - gaučov - a ich folklórom. obed s grilovaním v estancii. Návrat do Buenos Aires. Večer začnete ochutnávkou vín pod dohľadom skúseného someliéra a zakončíte vyhlásenou Tango Show s večerou.

4: BUENOS AIRES – COLONIA DEL SACRAMENTO – MONTEVIDEO
Raňajky. Transfer z hotela do prístavu v Buenos Aires. Plavba loďou z Buenos Aires do uruguajského mesta Colonia del Sacramento, ktoré sa pýši zápisom v zozname UNESCO vďaka svojej prekrásnej historickej štvrti, ktorú si prezriete. V meste je množstvo dláždených ulíc, starobylých námestí, lucerien, automobilových veteránov, atď. Uruguajci sú na toto mesto veľmi hrdí. Transfer do Montevideo. Nocľah v Montevideo.

5: PUNTA DEL ESTE - MONTEVIDEO
Raňajky. Celodenný výlet do najznámejšieho uruguajského letoviska Punta del Este, ktoré leží v juhovýchodnej časti Uruguaja. Punta del Este je synonymom pre dobrý vkus, honorácie a bohémsky život. Návrat do Montevideo.

6: MONTEVIDEO
Raňajky. Prehliadka Montevideo (Plaza Independencia, Mausoleo Jose Artigas, Palacio Salvo, Puerta de la Ciudadela, Avenida 18 de Julio, Plaza de Cagancha, Iglesia Nuestra Seňora del Carmen, Palacio Legislativo, Estadio Centenario). Nocľah v Montevideo.

7: MONTEVIDEO - BUENOS AIRES - MENDOZA
Raňajky. Transfer z hotela do prístavu v Montevideo. Plavba loďou z Montevideo do Buenos Aires. Transfer na letisko, prelet do Mendoza. Transfer do hotela. Nocľah v Mendoza.

8: ANDY - ACONCAGUA - PUENTE DEL INCA - MENDOZA
Raňajky. Celodenný výlet do Ánd, kde pôjdete v nadmorskej výške od 2.500 metrov do 3.500 metrov pozdĺž rieky Mendoza, okolo andských vrcholov. Najzaujímavejším momentom výletu pre Vás určite bude pohľad na majestátnu Aconcaguu (6.962 m n.m.), najvyššiu horu Južnej Ameriky. Okrem nej ešte uvidíte napríklad Tupungato (6.800 m n.m.), Cerro El Plata (6.080 m n.m.) a mnoho ďalších veľhôr. Na spiatočnej ceste si pozriete preslávený most Inkov (Puente del Inca). Počas tohto dňa Vás čakajú nezabudnuteľné zážitky, budete úplne unesení prírodnými scenériami.Návrat do Mendoza. Vyskúšajte miestne bifteky, najchutnejšie mäso na svete majú skutočne v Argentíne. Nocľah v Mendoza.

9: MENDOZA
Raňajky. Prehliadka Mendoza (Cerro de la Gloria, Parque San Martin, Plaza Independencia, Plaza Espaňa). Návšteva troch argentínskych vínnych pivníc (bodegas) v okolí Mendoza spojená s ochutnávkami vína. Domáci nazývajú Mendoza a okolie krajom vína. Nocľah v Mendoza.

10: MENDOZA - SANTIAGO DE CHILE - VIŇA DEL MAR
Raňajky. Odchod z Mendozy do Santiaga de Chile (Andskou cestou z Argentíny do Chile). Transfer zo Santiaga de Chile do Viňa del Mar, ubytovanie. Nocľah vo Viňa del Mar.

11: VALPARAISO - VIŇA DEL MAR
Raňajky. Prehliadka Valparaísa a Viňa del Mar. Valparaíso je starobylo pôsobiace mesto s veľkým prístavom. Po meste chodí plno námorníkov, môžete tu vidieť obrovské lode. Mesto sa rozkladá prevažne na kopcoch. Je tu celkom 16 lanoviek, čo je najväčší počet v jednom meste na svete. Mesto Viňa del Mar je nazývané mestom záhrad. Nocľah vo Viňa del Mar.

12: VIŇA DEL MAR – SANTIAGO DE CHILE
Raňajky. Transfer z Viňa del Mar do Santiago de Chile. Návšteva dvoch chilských vínnych pivníc (bodegas) v údolí rieky Maipo spojená s ochutnávkou vína. Nocľah v Santiago de Chile.

13: SANTIAGO DE CHILE
Raňajky. Prehliadka Santiaga de Chile (Iglesia San Francisco, Cerro Santa Lucia, Alameda, Palacio de la Moneda, Plaza de la Constitución, Ex Congreso Nacional, Plaza de Armas, Catedral de Santiago, Cerro San Cristobal). Z vrcholu Cerro San Cristobal je vidieť Santiago de Chile ako na dlani, v pozadí sú andské veľhory (v blízkosti Santiaga dosahujú štíty nadmorskej výšky 5.000 - 5.800 metrov. Nocľah v Santiago de Chile.

14: SANTIAGO DE CHILE
Raňajky. Transfer z hotela na letisko, odlet zo Santiago de Chile.

15: PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE)

Poznámka: Tento zájazd si môžete predĺžiť o výlet na Veľkonočný ostrov.

Poznámka: minimálny počet účastníkov zájazdu - 16 osôb.

Zmena programu vyhradená.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

* cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa poistenie storno poplatkov do 1.600,- EUR/osoba. V prípade záujmu je možné doplatiť si STORNO PLUS – 4,9% z celkovej ceny zájazdu.

*cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa krytie liečebných nákladov vo všetkých krajinách (aj 3. stupeň varovania Ministerstva zahraničných vecí SR) aj v prípade ochorenia COVID-19, náklady na ubytovanie v prípade karantény do výšky 50,- EUR/noc, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady do výšky 1.000,- EUR a preplatenie storno poplatkov bez spoluúčasti.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok)
miestne prelety a ich letiskové taxy
12 x nocľah v 3* hoteloch s raňajkami
1 x obed
všetky transfery počas okruhu
všetky prehliadky a vstupy podľa programu
služby sprievodcu CK


Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 529,- EUR
odletové taxy z Argentíny – 40,- $/osoba
fakultatívne výlety a vstupy
prepitné
cestovné poistenie ECP PLUS 7,- EUR/osoba/deň *

Generované systémom ProfiTour