Krajiny

Zobraziť všetky »

Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Vietnam a Čína

Hong Kong Mu Cang Chai Halong Bay Ha Long Bay
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1218125
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Exotika

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Okruh:
1. DEN

odlet z Prahy do Hanoja


2. DEN

Prílet do Hanoja, transfer do hotela a ubytovanie, podľa letových časov odpočinok alebo individuálna prehliadka mesta.


3. DEN

Skoro ráno odchod na sever od Hanoja do prvého hlavného mesta Vietnamu - Hoa Lu. Návšteva chrámov postavených na počesť cisára Dinh Tien Hoang z dynastie Dinh a cisára Le Dai Hanh. Dopoludnia potom odchod do Tam Coc na typický vietnamský obed. Po obede plavba loďou a návšteva Trang An. Počas plavby výhľady na vápencové útvary vystupujúce z ryžových polí.


4. DEN

Odchod do zátoky Halong Bay (UNESCO). Príchod okolo poludnia, nalodenie. Obed bude servírovaný na lodi, popoludní odpočinok na lodi alebo možnosť zúčastniť sa programu - jazda na kajaku, kúpanie, atď. Nocľah na lodi.


5. DEN 

Raňajky servírovaná formou brunch na lodi, plavba medzi krásnymi vápencovými útvarmi späť do prístavu. Vylodenie a návrat do Hanoi. Po príchode do Hanoi vychádzka po meste v cyklorikšou - stará štvrť s úzkymi uličkami, zastávka na trhu Dong Xuan s miestnymi výrobkami. Na záver dňa predstavenie tradičných vodných bábok.


6. DEN

Prehliadka komplexu Ho Chi Minh (mauzóleum, museum, pagoda) a Tran Quoc Pagoda. Ďalej pokračovanie k Temple of Literature, ktorý vznikla v 16. storočí. Po zvyšok dňa odpočinok alebo voľný program až do odchodu na vlakovej stanici. Nočný prejazd vlakom do Číny - Nanning.
   
7. DEN

Príjazd do mesta Nanning. Raňajky v reštaurácii. Prehliadka mesta. Odchod vlakom do Guilinu.


8. DEN

Prejazd do oblasti L ongsheng, na ryžové terasy Longji. Začiatky budovania ryžových polí na svahoch kopcov siahajú do 13. storočia, teraz terasy pokrývajú 66 km2 vo výškach 300-1 100 m nm Návšteva dedín etnických menšín žijúcich v oblasti. Nocľah v penzióne v dedine Ping'an (doprava autobusom do oblasti, nasleduje transfer dopravným prostriedkom chrániacim životné prostredie k úpätiu dediny).


9. DEN

Dokončenie prehliadky oblasti Longsheng a prejazd do mestečka Yangshuo ležiaceho v krajině vápencových kopcov - zelené homole inšpirujú čínskej maliara a básnikov po celé generácie. Plavba na bambusovej rafte či malé loďke na rieke Li (2-2,5hodinový výlet loďou).


10. DEN

Návšteva miestnych trhov a dediniek. Transfer na vlakovú stanicu a prejazd rýchlovlakom do Kantone (Guangzhou) (cca 2,5 hodiny).


11. DEN

popoludňajšie prehliadka modernej metropoly, významného starobylého prístavu, brány čínskeho juhu - Kantone, chrámu rodiny Chen postaveného v pestrofarebnom juhočínskom štýle na uctenie predkov (teraz súčasťou Kantonského múzea ľudového umenia), návšteva trhu Qingping. Prejazd cez Zhuhai do bývalej portugalskej kolónie, Macaa. Prehliadka mesta (chrám Na Tcha, hradby, St. Paul's, chrám A-Ma, kasíno, zastávka pri Macao Tower).


12. DEN

Transfer rýchloloďou do Hong Kongu. Popoludní prehliadka ostrova Hong Kong - Victoria Peak, trh Stanley, záliv Repulse, rybárska dedina Aberdeen. Nocľah v Hong Kongu.


13. DEN

individuálne voľno. Transfer na letisko a odlet s prestupom do Prahy.


14. DEN

prílet do Prahy.

CENA ZAHŔŇA: leteckú dopravu Praha - Hanoi, Hong-Kong - Praha, letiskové taxy a ďalšie poplatky, prejazdy vlakom podľa programu, transfer letisko-hotel-letisko, 9 nocí v hoteli *** / ****, 1x noc na lodi v Halong Bay, 1x ubytovanie v penzióne v dvojlôžkovej izbe, 11x raňajky, 5x obed, 7x večeru, dopravu a vstupy podľa programu, služby česky hovoriaceho sprievodcu

CENA NEZAHŔŇA: cestovné a covid poistenie, prepitné, vízum (Vietnam - vybavuje CK - 120 EUR alebo individuálne on-arrival, cca 45 USD, Čína - podľa súčasných pravidiel čínskej vlády si klient musí vybaviť individuálne)

Zľavy:
1-2 deti 2 - 12 rokov v sprievode 2 dospelých osôb cca 50 EUR

Poznámka:

Minimálny počet účastníkov: 15

FAKULTATÍVNE PRÍPLATKY: 1lôžková izba (480 EUR)

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 5.8. o 14:24 hod.
Generované systémom ProfiTour