Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Japonsko – to nejlepší z ostrova Honšú

JAPONSKO JAPONSKO JAPONSKO JAPONSKO JAPONSKO
Destinácia: Japonsko, Honšu
Kód zájazdu: 1218099
Cena od: 3 400 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

04.11. - 11.11. 8 dní FM dospelý: 3 400 € povinné prípl: +0 € letecká PRG

Popis zájazdu

Okruh:
Tokio • Národný park Nikko • Mt. Fudži • Kyoto • Nara • Osaka

1. DEŇ

odlet z Prahy s prestupom do Tokia.


2. DEŇ

Prílet na medzinárodné letisko Narita u Tokia, transfer do hotela v Tokiu, v oblasti Šindžuku. Ubytovanie na 4 noci.


3. DEŇ

Celodenný výlet do jednej z najkrajších oblastí Japonska, do mesta Nikkó , ležiaceho na sever od Tokia. Navštívite nádhernú svätyňu Tóšógú, posvätné miesto ako budhizmu, tak aj šintoizmu, postavenú na počesť šóguna Tokugawy, rozsiahly chrámový komplex ležiaci uprostred nádherných hôr. Zastávka a krátka prechádzka k vodopádom Kirifuri. Návrat na nocľah.


4. DEŇ

Celodenná prehliadka hlavného mesta Japonska - Tokia - začneme na Cisárskom námestí, pri sídle cisára a jeho rodiny, dobre skrytého za múrmi a hustými korunami stromov, ďalej návšteva najuctievanejšieho budhistického chrámu mesta Sensódži, známeho tiež ako Asakusa Kano- džingu ležiace v jednej z najväčších záhrad mesta, prehliadka štvrtí Harajuku a Omotesando. Nocľah.


5. DEŇ

Celodenný výlet do oblasti Mt. Fudži - Hakone , do oblasti s kúzelnými prírodnými scenériami, s najvyšším vrcholom celej krajiny, posvätnou sopkou, horou Fudži. Pokiaľ počasie dovolí, dôjdeme čo najvyššie, na 5. stanicu vo výške cca 2 000 mnm Plavba po jazere Ashi. Návrat na nocľah.


6. DEŇ

Dopoludnia individuálne voľno, možnosť navštíviť rušný rybí trh Cukidži, zo 45. poschodia Tokijskej radnice si môcť prezrieť metropolu z vtáčej perspektívy, navštíviť okolité parky či vyraziť na nákupy. Popoludní transfer na stanicu, prejazd šinkansenom do Kyota. Ubytovanie na 3 noci.


7. DEŇ

Celodenná prehliadka Kyota , mesta, ktoré bolo viac ako tisíc rokov hlavným mestom Japonska. Návšteva paláca Nidžó, Zlatého pavilónu, chrámu Kinkakudži a chrámu Rjóandži. Nocľah.


8. DEŇ

Dopoludnia výlet do mesta Nara , ktoré bolo hlavným mestom cisárstva ešte pred Kyotom. Najväčšou zaujímavosťou je monumentálna socha Budhu v chráme Tódaidži, ďalej návšteva najposvätnejšej narskej svätyne Kasuga. Popoludní krátka zastávka v treťom najväčšom japonskom meste Osaka , návšteva jeho nádherného hradu. Návrat na nocľah.


9. DEŇ

Dopoludnia individuálne voľno, navečer transfer na letisko Kansai postavené na umelom ostrove, odlet s prestupom do Prahy.


10. DEŇ

Prílet do Prahy.


Zmena programu vyhradená.

MINIMÁLNY POČET ÚČASTNÍKOV: 16

CENA ZAHŔŇA: leteckú prepravu s prestupom Praha-Tokio, Osaka-Praha, letiskové taxy a ďalšie poplatky, transfer letiska-hotel-letisko, prejazd šinkansenom Tokio-Kyoto, dopravu minibusom podľa programu, 7 nocí v 2lôžkovej izbe v hoteli ***, 7 x raňajky, vstupy podľa programu, česky hovoriaceho sprievodcu

FAKULTATÍVNE PRÍPLATKY: 1lôžková izba (cca 440 EUR)

CENA NEZAHŔŇA: cestovné a covid poistenie

ZĽAVY: 1-2 deti 2-12 rokov v sprievode 2 dospelých osôb cca 90 EUR

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 13.6. o 08:29 hod.
Generované systémom ProfiTour