Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Constance Moofushi Maldives

Destinácia: Maldivy, Atol Alif Dhaal, Moofushi ostrov
Kód zájazdu: 1188780
Cena od: 4 499 €
Príplatky od: 399 €
Pobytové zájazdy
Exotika
Potápanie

Výber termínu

07.02. - 15.02. 9 dní FM dospelý: 4 499 € povinné prípl: +399 € letecká PRG
14.02. - 22.02. 9 dní FM dospelý: 4 499 € povinné prípl: +399 € letecká PRG
18.02. - 26.02. 9 dní FM dospelý: 4 499 € povinné prípl: +399 € letecká PRG
25.02. - 05.03. 9 dní FM dospelý: 4 499 € povinné prípl: +399 € letecká PRG
04.03. - 12.03. 9 dní FM dospelý: 4 499 € povinné prípl: +399 € letecká PRG

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

2: PRÍLET NA MALDIVY
Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

9: ODLET DO VIEDNE
V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS045 VIEDEŇ MALE 20:05 09:05 + 1 deň

OS046 MALE VIEDEŇ 10:25 16:30

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie!

„COVID poistenie”, ku všetkým zájazdom CK


Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta.

Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS.

Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.
DENNÁ SADZBA

EURÓPA

2,60 EUR

SVET

5,85 EUR

Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let
7 x ubytovanie vo vybranom hoteli so stravou podľa výberu
transfer letisko - hotel - letisko
asistenciu partnerskej CK

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
fakultatívne výlety

Constance Moofushi Maldives

jóga TV lekárska služba katamarán kajak, kanoe potápačské centrum, lekcie potápania windsurfing, surf šnorchlovanie volejbal wellness, spa aerobik fitness centrum večerný program internet, WiFi vodné športy na pláži piesočnatá pláž stráženie detí detský bazén trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m
POPIS:
hotel Constance Moofushi je luxusný rezort, pozostávajúci zo 110 plážových a vodných viliek. Ponúka pobyt v prekrásnom prostredí, na oslnivom bielom piesku, pri tyrkysových vodách Indického oceánu. Obklopujú ho 3 azúrové lagúny, je vyhľadávaným miestom pre potápačov. Na svoje si tu prídu i milovníci SPA procedúr, krištáľovo čistej vody, nádhernej záhrady, čerstvých morských plodov a kvalitného vína. Od letiska v Male je vzdialený len 30 minút hydroplánom.

VYBAVENIE:
recepcia, hlavná reštaurácia a A la carte reštaurácia, 2 bary, bazén, detský bazén, ležadlá, slnečníky a plážové osušky, práčovňa, lekár, butik, spoločenská miestnosť, obchod so suvenírmi, fitness centrum, SPA centrum, služby stráženia detí za poplatok, potápačské centrum, množstvo nemotorizovaných i motorizovaných vodných športov, internetové pripojenie.

PLÁŽ:
rezort je situovaný priamo na krásnej pieskovej pláži.

ZÁBAVA A ŠPORT:
plážový volejbal, aerobik, potápanie, šnorchlovanie, vodné bicykle, windsurfing, kajaky, plavba katamaránom; denne večerná zábava v hlavnom bare, za poplatok – rybolov (nočný rybolov), potápačské centrum, jóga, výlety na okolité ostrovy, SPA centrum.

STRAVOVANIE:
All inclusive – prémiový Cristal All inclusive - zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa v beach bare (vo vybraných hodinách), široký výber prémiových alkoholických a nealkoholických nápojov, 1 x za pobyt večera v A la carte reštaurácii (nutná rezervácia vopred), denne dopĺňaný minibar.

VYBAVENIE IZIEB:
vilky sú moderne zariadené v typickom ostrovnom štýle, každá z nich disponuje klimatizáciou, strešným ventilátorom, kompletne vybavenou kúpeľňou s vaňou/sprchou a WC, vonkajšou sprchou, fénom, SAT-TV, telefónom, minibarom, zariadením na prípravu čaju alebo kávy, trezorom, Wi-Fi pripojením a terasou s ležadlami/hojdacou sieťou. https://www.constancehotels.com/en/hotels-resorts/maldives/moofushi/
Generované systémom ProfiTour