Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Floris Suite

Destinácia: Curacao (Holandsko), Willemstad
Kód zájazdu: 1144177
Cena od: 2 929 €
Príplatky od: 399 €
Pobytové zájazdy
Exotika
Golf

Výber termínu

01.09. - 09.09. 9 dní LM dospelý: 2 929 € povinné prípl: +399 € letecká VIE

Popis zájazdu

Program

1: PRAHA (VIEDEŇ) - WILLEMSTAD
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Willemstadu, transfer do hotela, ubytovanie.

2 - 7: POBYT NA OSTROVE CURACAO
Raňajky. Pobyt pri mori, možnosť kúpania , opaľovania , športovania a výletov po ostrove. Curacao ponúka výborné podmienky pre šnorchlovanie a potápanie. Odporúčame Vám fakultatívne výlety: prehliadku Willemstadu , prehliadku Múzea ostrova Curacao , prechádzku džípom po ostrove. Nie nadarmo domorodci nazývajú svoju krajinu druhým rajom. Curacao je ostrov pokoja, mieru a pohody. Ostrov, ktorý nikdy nepoznal vojny , tajfúny , tornáda či iné živelné pohromy , rovnako ako smog. Ostrov, ktorého obyvatelia nechápu, čo to je rasová diskriminácia , nábožensky motivované násilie a etnické čistky . Ostrov , kde sa nevyskytujú žiadne jedovaté pavúky , hady ani nebezpečný hmyz , kde nehrozia tropické choroby ani zločinnosť . Dovolenka na ostrove Curacao je plná zábavy, nočného života v príjemných baroch , diskotékach , kasínach a štýlových karibských reštauráciách , kde môžete ochutnať vynikajúce exotické pokrmy a báječné tropické koktaily.

8: WILLEMSTAD - PRAHA (VIEDEŇ)
Raňajky. Voľno na kúpánie. Transfer na letisko, odlet do Prahy (Viedne).

9: PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE)
Prílet do Prahy (Viedne).

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Praha - Willemstad - Praha s prestupmi (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok)
7x nocľah s raňajkami v hoteli
transfery letisko - hotel - letisko
asistenciu partnerskej CK

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy - viď cenník
fakultatívne výlety
cestovné poistenie ECP 5,- EUR/osoba/deň

Floris Suite

detská postieľka TV potápačské centrum, lekcie potápania konferenčná miestnosť masáž tenis vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž stráženie detí detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 3 km

Popis:
moderný, elegantný hotelový komplex, postavený podľa návrhu holandského architekta Jan des Bouvrie, leží uprostred tropickej záhrady. Centrum hlavného mesta Willemstad s mnohými obchodmi a reštauráciami sa nachádza cca 3 km od hotela (pravidelné spojenie hotelovým busom bez poplatku).

Vybavenie:
hoteloví hostia majú k dispozícii 2 reštaurácie (Sjalotte so stredomorskou kuchyňou a Hook 's Hut na pláži s karibskou kuchyňou), 2 bary, bazén, detský bazén, konferenčná miestnosť. Lehátka pri bazéne zadarmo. Internet na recepcii (za poplatok). Na prianie a za poplatok je možné zabezpečiť detskú postieľku alebo stráženie detí.


Vybavenie izieb:
moderne zariadené priestranné junior suity majú kúpeľňu s WC, fén, kuchynský kút, klimatizáciu, stropný ventilátor, sat. TV, telefón, trezor, minibar a balkón alebo terasu s výhľadom do záhrady.
V junior suite je možné ubytovať maximálne 2 dospelých, v royal suite je možné ubytovať maximálne 2 dospelých a 2 deti alebo 3 dospelé osoby.


Stravovanie:
kontinentálne raňajky.   


Pláž:
hotel leží cca 10 minút chôdze od privátnej hotelovej piesočnatej pláže "La Plage Hook 's Hut". Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo.

Zábava a šport:
fitness, tenis. Za poplatok masáže, potápanie a vodné športy na pláži. Cca 6 km od hotela sa nachádza 18-jamkové golfové ihrisko "Blue Bay Curacao Golf".

Generované systémom ProfiTour