Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Bakoua

Destinácia: Martinik (Francúzsko), Les Trois-Îlets
Kód zájazdu: 1129602
Cena od: 2 469 €
Príplatky od: 399 €
Pobytové zájazdy
Exotika
Golf
Potápanie

Výber termínu

24.09. - 02.10. 9 dní LM dospelý: 2 469 € povinné prípl: +399 € letecká VIE
01.10. - 09.10. 9 dní LM dospelý: 2 469 € povinné prípl: +399 € letecká VIE
08.10. - 16.10. 9 dní LM dospelý: 2 469 € povinné prípl: +399 € letecká VIE
15.10. - 23.10. 9 dní LM dospelý: 2 469 € povinné prípl: +399 € letecká VIE
22.10. - 30.10. 9 dní FM dospelý: 2 469 € povinné prípl: +399 € letecká VIE
29.10. - 06.11. 9 dní FM dospelý: 2 469 € povinné prípl: +399 € letecká VIE

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Obbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do hlavného mesta Fort de France, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu.

2 - 7: MARTINIK POBYT
Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Pobyt na tomto 70 km dlhom a viac ako 10 km širokom ostrove. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov miestnych cestovných kancelárií. Pri návšteveMartiniku určite nezabudnite navštíviť botanickú záhradu Jardin de Balata, bývalé hlavné mesto Saint Pierre, ktoré bolo zničené výbuchom sopky Montagne Pele. Tiež navštívte Josefinine kúpele, kde sa miestna rodáčka Josefíne, neskôr manželka Napoleona, kúpala v lagúne. A samozrejme, nezabudnite navštíviť niektorú z rumových výrobní, kde Vám ukážu výrobu rumu, ktorý tiež, pravdaže, ochutnáte. Odporúčame aj niektorý z populárnych lodných výletov na plachetniciach alebo katamaráne s možnosťou šnorchlovania. Vzhľadom k veľmi dobrej úrovni ciest tiež odporúčame prenájom auta na individuálne preskúmanie krás ostrova.

8: MARTINIK - VIEDEŇ
Voľno na kúpanie a opaľovanie. Popoludní transfer na letisko vo Fort de France a odlet späť do Viedne.

9: PRÍLET DO VIEDNE

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň - Martinik - Viedeň transfery letisko - hotel - letisko klimatizovaným mikrobusom 7 × nocľah vo vybranom hoteli asistenciu miestnej CK

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR miestne taxy (cca 1,- Euro/osoba/deň) fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/os./deň

Bakoua

TV kajak, kanoe potápačské centrum, lekcie potápania windsurfing, surf šnorchlovanie masáž tenis vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m

Popis:
luxusný hotel so 139 izbami vhodný pre náročných klientov sa nachádza na pokojnom mieste rušného letoviska Pointe de Bout v Trois Islets, s prekrásnym výhľadom na zátoku Baie de Fort de France.

Vybavenie:
2 reštaurácie, 2 bary, bazén s romantickým výhľadom na more, masáže za poplatok, turistické centrum, obchody so suvenírmi.


Vybavenie izieb:
kúpeľňa sWC, TV, klimatizácia, telefón, minibar, trezor, sušič na vlasy, balkón alebo terasa s výhľadom do záhrady (výhľad na more za príplatok).
Možnosť ubytovania 2 dospelých a 2 detí do 12 rokov na prístelke.


Stravovanie:
raňajky formou bufetu, za príplatok možnosť polpenzie (večera je servírovaná).   


Pláž:
privátna, piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora a ležadlami a slnečníkmi priamo pri hoteli; uprostred pláže k dispozícii plávací bar.

Zábava a šport:
tenisové kurty, centrum vodných športov – zdarma k dispozícii kajaky, šľapadlá, windsurfing, potreby na šnorchlovanie; za poplatok služby potápačského centra; golfové ihrisko s 18 jamkami sa nachádza cca 5 min. jazdy od hotela; reštaurácie, bary, diskotéka a kasíno v tesnej blízkosti hotela.  

Generované systémom ProfiTour