Krajiny

Zobraziť všetky »

Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Costa Luminosa - Taliansko, Grécko, Chorvátsko a Čierna Hora

, Okružná poznávacia plavba, Costa Luminosa, Chorvátsko, Kotor , Okružná poznávacia plavba, Costa Luminosa , Okružná poznávacia plavba, Costa Luminosa , Okružná poznávacia plavba, Costa Luminosa , Okružná poznávacia plavba, Costa Luminosa , Okružná poznávacia plavba, Costa Luminosa , Okružná poznávacia plavba, Costa Luminosa , Okružná poznávacia plavba, Costa Luminosa, Chorvátsko, Dubrovnik , Okružná poznávacia plavba, Costa Luminosa, Chorvátsko, Kotor , Okružná poznávacia plavba, Costa Luminosa, Grécko, Atény , Okružná poznávacia plavba, Costa Luminosa, Grécko, Atény
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1079458
Cena od: 549 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Plavby

Výber termínu

04.10. - 11.10. 8 dní dospelý: 779 € povinné prípl: +0 € vlastná
11.10. - 18.10. 8 dní dospelý: 629 € povinné prípl: +0 € vlastná
18.10. - 25.10. 8 dní dospelý: 699 € povinné prípl: +0 € vlastná
25.10. - 01.11. 8 dní dospelý: 599 € povinné prípl: +0 € vlastná
01.11. - 08.11. 8 dní dospelý: 549 € povinné prípl: +0 € vlastná

Popis zájazdu

TV kasíno jacuzzi, vírivka miniklub wellness, spa fitness centrum večerný program animačný program internet, WiFi chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Rýchly popis:

Ubytovanie: 7x v lodnej kajute

Stravovanie: 7x plná penzia


Benátky - Bari - Atény - Korfu - Kotor - Dubrovník - Benátky


Ubytovanie:

Počas plavby ubytovanie v luxusných kajutách výletnej lode Costa Luminosa rozdelených do niekoľkých typov a kategórií. Moderne zariadené kajuty sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sociálnym zariadením a sušičom na vlasy. 


typy kajút

VNÚTORNÁ

VONKAJŠIA S OKNOM

VONKAJŠIA S BALKÓNOM


kategórie kajút

BASIC - cenovo najdostupnejšia kajuta bez špeciálnych výhod, bez možnosti výberu kajuty a jej umiestnenia, v prípade vonkajších kajút môže byť prekážka vo výhľade

COMFORT CLASSIC - možnosť výberu kajuty, v cene kajuty je nápojový balíček Pranzo Cena

COMFORT PREMIUM - možnosť výberu kajuty, 24 hodinový kajutový servis, raňajky do kajuty (potrebné objednať na lodi), možnosť výberu času a veľkosti stola pri večeri, v cene kajuty je nápojový balíček Brindiamo

 

Costa Luminosa patriaca do flotily spoločnosti Costa bola postavená v roku 2009. Kapacita lode je takmer 3000 pasažierov a o jej chod sa stará 1050 členná posádka na 16 palubách lode (12 určených pre pasažierov). Denne programy pre dospelých – divadelné predstavenia, živá hudba, večerná zábava a miniklub pre deti. Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode. Na výber niekoľko typov a kategórií kajút (podľa aktuálnej dostupnosti). Možnosť využívať reštaurácie, bary, bazény, vírivky, športoviská a fitnescentrum. Služby wellness, kasíno, Wi-Fi, zábavné simulátory a nápojové balíčky za poplatok.  Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode.


Stravovanie:
Počas pobytu na lodi stravovanie formou plnej penzie, popoludňajšie občerstvenie, polnočný bufet, nápoje počas raňajok (voda, džúsy z automatov, filtrovaná káva a čaj). V prípade kajút Comfort Premium je možné objednať si bezplatne raňajky do kajuty. Nápojové balíčky: Pranzo Cena (vybrané vína, pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo (vybrané druhy alko a nealko nápojov, čerstvé ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto (miešané nápoje + ponuka Brindiamo).

Doprava:
lodná, možnosť doobjednať letecké alebo autobusové spojenie a transfery.

Program:

1. deň - Benátky, Taliansko, nalodenie

2. deň - Bari, Taliansko (14:00-20:00)

3. deň - Korfu, Grécko (9:00-14:30)

4. deň - Atény, Grécko (12:30-19:30)

5. deň - plavba

6. deň - Kotor, Čierna Hora (8:00-17:00)

7. deň - Dubrovník, Chorvátsko (8:00-14:00)

8. deň - Benátky, vylodenie


V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie v kajute s plnou penziou v kajutách Basic, prístavné poplatky. Kajuty typu Comfort Classic (nápojový balíček Pranzo Cena v cene kajuty) a Comfort Premium (nápojový balíček Brindiamo v cene kajuty) - cena kajuty na vyžiadanie.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: prepitné pre obsluhu - dospelý 10 EUR/os./noc, deti do 18 r. 5 EUR/os./noc (platba na lodi). Doprava: autobusovú alebo leteckú dopravu a transfer do prístavu na požiadanie zabezpečí CK Turancar. Odporúčané doplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/os./deň, nápojové balíčky: Pranzo Cena 119 EUR/os. (vybrané vína a pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo 185 EUR/os. (vybrané alko a nealko nápoje, ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto 206 EUR/os. (miešané nápoje + Brindiamo). Ostatné doplatky: kajuty typu Comfort Classic a Comfort Premium (cena na vyžiadanie v CK), 1-lôžková kajuta (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty), prístelka pre 3. a 4. osobu (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty). Upozornenie: uvedené ceny sa môžu líšiť od skutočnej ceny platnej v čase rezervácie.

Typ stravy:
plná penzia

Dni:
8 DŇOVÁ OKRUŽNÁ POZNÁVACIA PLAVBA

Generované systémom ProfiTour