Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Sv. Charbel a Libanon - pútnický zájazd

Destinácia: Libanon
Kód zájazdu: 1077721
Cena od: 730 €
Príplatky od: 219 €
Pútnické zájazdy

Výber termínu

07.10. - 11.10. 5 dní FM dospelý: 730 € povinné prípl: +219 € letecká VIE

Popis zájazdu

Program:

1. a 2.deň:

popoludní odlet z Viedne (s prestupom), po polnoci prílet do Bejrútu. Transfer do hotela, ubytovanie, nocľah. Raňajky, prehliadka krasovej jaskyne Jeita. Návšteva pútnického miesta Harisa, kde si uctíte Pannu Máriu – patrónku Libanonu - pri jej soche nad mestom Jounieh pri Stredozemnom mori. Príchod do jedného z najstarších obývaných miest sveta – Byblos. Pokračujete do Annanya - Lurdy Blízkeho východu ku hrobu sv. Charbela. Návrat do hotela, večera, nocľah

3.deň:

raňajky, v Anjare (UNESCO) uvidíte príklad mestského plánovania v 8. st., prejdete údolím Bekaa, navštívite rímsky antický chrámový komplex v Baalbeku (UNESCO). Zastávka vo vinárskej oblasti Ksara, ochutnávka vína, návrat do hotela. Večera, nocľah.

4.deň:

raňajky, cesta cez údolie Kadisha s množstvom kláštorov k nádherným cédrovým lesom (oboje UNESCO), pri Bshare až do rodnej dedinky sv. Charbela - Bekaa Kafra. Uvidíte tiež kláštor maronitov sv. Antona z Kozhaya. Návrat do hotela, večera a nocľah.

5.deň:

raňajky, prehliadka prístavu Sidon (s jedinečným morským križiackym hradom) a Tyre - antický hipodrom. Na Pannu Máriu si spomeniete v Mantare, kde čakala na Ježiša, keď učil v Sidone. Návrat do hotela, večera.

6.deň:

po polnoci transfer na letisko a odlet z Bejrútu (s prestupom) do Viedne.


Informácia:

Youssef Antoun Makhlouf sa narodil 8.5.1828 v Bekaa Kafra. Prijal meno Charbel, žil 16 rokov ako rehoľník a 23 rokov ako pustovník v modlitbách a tichu. Zomrel 24.12.1898 a je pochovaný na cintoríne kláštora v Annanya. Ľudia sa k nemu utiekajú s prosbami o uzdravenie tela i duše. Je preukázaných niekoľko zázrakov na jeho príhovor. Zájazd 9881 je o 1 deň dlhší. Program je nezmenený, dlhší čas sa venuje miestam spätým so životom sv. Charbela.

Ubytovanie:
5 x (4 x v termíne 9883)v izbách s vlastným prísluš. (sprcha., WC) v 3* hoteloch.

Stravovanie:
5 x (4 x v ter. 9883) polpenzia.

Doprava:
Letecká doprava: Viedeň – Bejrút a späť.

Ostatné:
doprava klimatizovaným autobusom podľa programu, program podľa popisu vrátane všetkých vstupov, prehliadky s miestnym sprievodcom, služby sprievodcu CK/doprovod kňaza, DPH.

Povinné príplatky:
letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky vo výške 199 €/os., obslužné 50 €/os. (platí sa sprievodcovi priamo v Libanone).

Oficiálna kategória:
***

Generované systémom ProfiTour