Krajiny

Zobraziť všetky »

Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

čarovná Praha, najstaršie vianočné trhy v Drážďanoch a rozprávkový zámok Moritzburg

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1070304
Cena od: 179 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

11.12. - 13.12. 3 dni dospelý: 179 € povinné prípl: +0 € autobusová

Popis zájazdu

1.deň:
 odchod zo Slovenska v ranných hodinách, v poludňajších hodinách príchod do Prahy, pešia prechádzka centrom mesta - Václavské námestie, socha sv. Václava, Národné múzeum, Staromestské námestie, radnica, orloj, Židovské mesto, Celetná ulica, Prašná brána, Obecný dom. V podvečerných hodinách návšteva vianočných trhov, odchod na ubytovanie, nocľah.

2.deň:
 raňajky, presun do centra Prahy, pokračovanie v pešej prehliadke mesta – areál Strahovského kláštora, Loretánske námestie, Malostranské námestie, Kampa, Karlov most. Presun do Drážďan, pešia prehliadka mesta, ktoré je známe svojimi krásnymi stavbami a hodnotnými umeleckými zbierkami, návšteva najstarších vianočných trhov v Nemecku (tradícia od r. 1434), odchod na ubytovanie, nocľah.

3.deň:
 raňajky, pokračovanie v prechádzke mestom - Frauenkirche, barokový palác, Zwinger, Semperova opera, Albertinum, Brühlova vyhliadková terasa. V poobedňajších hodinách presun k zámku Moritzburg, kde sa natáčal film „Tri oriešky pre Popolušku“. V predvianočnom období sa tu zväčša koná vianočná výstava spojená s menšími trhmi. V neskorších popoludňajších hodinách odchod autobusom NON STOP z Nemecka, príchod na Slovensko v neskorých večerných hodinách.
Generované systémom ProfiTour