Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Španielsko - poklady UNESCO

Destinácia: Španielsko
Kód zájazdu: 1069884
Cena od: 969 €
Príplatky od: 175 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

06.06. - 13.06. 8 dní dospelý: 969 € povinné prípl: +175 € letecká VIE
12.09. - 19.09. 8 dní dospelý: 969 € povinné prípl: +175 € letecká VIE

Popis zájazdu

 1.deň:
transfer z Bratislavy na letisko do Viedne, odlet z Viedne, prílet do Barcelony, spoločný transfer z letiska do oblasti Costa Brava/Maresme, ubytovanie, večera.

2.deň:
raňajky, odchod do cisterciánskeho kláštora Santa Maria de Poblet (UNESCO), založeného v 12.storočí. Prejazd španielskym vnútrozemím do najstaršieho španielskeho univerzitného mesta Alcalá de Henarés (UNESCO), ktoré sa stalo vzorom pre zakladanie miest španielskymi misionármi v Latinskej Amerike. Prehliadka historického centra (arcibiskupský palác, Calle Mayor, Cervantesovo námestie, univerzitná štvrť), odchod na ubytovanie v okolí Madridu, večera.

3.deň:
raňajky, presun do Madridu, okružná jazda a prehliadka mesta (exteriéry kráľovského paláca, Plaza Mayor, Puerta del Sol), možnosť návštevy jednej z najvýznamnejších obrazární na svete Museo del Prado, centrum moderného umenia Centro de Arte Reina Sofia, park El Retiro, odchod na ubytovanie v okolí Madridu, večera.

4.deň:
raňajky, odchod do San Lorenzo de El Escorial (UNESCO) – monumentálny kráľovský palác s bazilikou a panteónom španielskych kráľov. Prejazd do Segovie (UNESCO) – prehliadka historického centra (rímsky akvadukt, exteriér katedrály, exteriér pevnosti   Alcázar, mestské opevnenie), odchod na ubytovanie v okolí Ávily, večera.

5.deň:
raňajky, odchod do Ávily (UNESCO) – prehliadka mohutných mestských hradieb, katedrály a historického centra. Odjazd do Toleda  – prehliadka mesta (katedrála, kostol sv. Tomáša, Sinagoga del Tránsito, kostol Cristo de la Luz, múzeum El Greca), vo večerných hodinách odchod na ubytovanie v okolí Toleda, večera.

6.deň:
raňajky, presun do mesta Cuenca (UNESCO), prehliadka historického centra (veža Mangana, katedrála Nuestra Seňora de Gracia), odchod do horského mesta presláveného mudejárskou aragonskou architektúrou – Teruel (UNESCO). Prehliadka centra mesta (veža San Salvador, námestie Carlos Castel, katedrála, kostol a veža San Pedro), odjazd na ubytovanie v okolí Teruela, večera.

7.deň:
raňajky, presun do Barcelony (UNESCO) – panoramatická jazda modernistickou časťou mesta s architektonickými dielami A. Gaudího (Casa Batlló, Casa Milá – La Pedrera, exteriér Sagrada Família), individuálne voľno k prehliadke historického centra (ulica La Rambla, tržnica la Boguería, námorný prístav), vo večerných hodinách odchod na ubytovanie do oblasti Costa Brava/Maresme, večera.

 

8.deň: raňajky, spoločný transfer na letisko, odlet z Barcelony, prílet do Viedne, transfer do Bratislavy.

Generované systémom ProfiTour