Krajiny

Zobraziť všetky »

Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Msc Opera - Mykonos,Santorini,Korfu

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1058095
Cena od: 489 €
Príplatky od: 140 €
Plavby

Výber termínu

20.10. - 27.10. 8 dní LM dospelý: 489 € povinné prípl: +140 € vlastná

Popis zájazdu

TV herňa nákupná pasáž kasíno minigolf salón krásy diskotéka jacuzzi, vírivka miniklub konferenčná sála thalasso terapia masáž turecké kúpele / hammam sauna wellness, spa fitness centrum internet, WiFi detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén

Úvod:
8-dňová okružná plavba.

Perex:
Výletná loď MSC OPERA bola kompletne zrekonštruovaná na lete 2015. Elegantná loď poskytuje pohodlie a kvalitné služby na 9 palubách (celkový počet palúb 13). Kapacita lode je 1712 pasažierov a 700 členov posádky. K vybaveniu lode patrí: 2 bazény, 1 detský vodný park, 2 vírivky, wellness a fitnes centrum MSC AUREA SPA (sauny, masáže, Thalasso terapie, turecké kúpele, štúdio krásy), športové centrum (multifunkčné ihrisko, minigolf, bežecká dráha), internetová kaviareň, knižnica, videoherňa, detské kluby podľa veku (LEGO herňa, CHICCO herňa pre najmenších, teenage klub), divadlo, kasíno, diskotéka, nákupné centrum, kongresové centrum, 4 reštaurácie a 11 barov.

Ubytovanie:
Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SATTV, minibarom, telefónom, trezorom a sušičom na vlasy, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou a kozmetikou. 24 hod. kajutový servis. Typy kajút: vnútorné kajuty (pre 2 až 4 osoby), kajuty s oknom s obmedzeným výhľadom (pre 2 až 4 osoby), kajuty s oknom s výhľadom na more (pre 2 až 4 osoby), rodinná kajuta s oknom s výhľadom na more (pre 2 až 5 osôb), kajuty s balkónom a suity (pre 2 až 3 osoby).

Stravovanie:
Plná penzia (voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii z automatov).


Poznámka:
Ceny uvedené v tomto katalógu sú v eurách a sú aktuálne ku dňu vydania tohto katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, takže platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Zmena programu vyhradená.

Doprava:
Autobusová z/do Viedne, letecká alebo individuálna. Viac informácií dostanete vo Vašej CK.


Program:
1. deň:
Benátky (Taliansko) odchod 16:30 h.
2. deň:
Kotor (Čierna Hora) príchod 14:00 h - odchod 20:00 h.
3. deň:
Na mori.
4. deň:
Mykonos (Grécko) príchod 09:00 h - odchod 02:00 h.
5. deň:
Santorini (Grécko) príchod 07:30 h - odchod 15:00 h.
6. deň:
Korfu (Grécko) príchod 14:00 h - odchod 20:00 h.
7. deň:
Bari (Taliansko) príchod 07:00 h - odchod 13:00 h.
8. deň:
Benátky (Taliansko) príchod 09:00 h.


Celková cena zahŕňa:
7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, vodu, káva, čaj v bufetovej reštaurácii, prístavné poplatky 140 EUR/osoba, vybrané služby na lodi (bazény, vírivky, športové ihrisko, akvapark,...).
Celková cena nezahŕňa:
Dopravu do/z prístavu, prepitné (10 EUR/dosp.os./noc, 5 EUR/dieťa 3-14 rokov/noc), nápoje, fakultatívne výlety, platené služby na lodi, komplexné cestovné poistenie.

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 9.10. o 02:00 hod.
Generované systémom ProfiTour