Krajiny

Zobraziť všetky »

Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Cesta okolo sveta naprieč Pacifikom

/uploads/galleries/5036/cesta-okolo-sveta-napriec-pacifikom.jpg Taj Mahal je rovnako nádherný zo
vzdialenosti kilometra ako z 5 cm aj vďaka polodrahokamom, ktoré bo Tongariro, kde nás upúta pohľad na najvyšší vrchol Severného ostrova Ruapehú a tiež silueta známej H Čaká nás relax uprostred Tichého oceánu Táto stavba, dnes stále dlhá viac ako 6000 km je pod ochranou UNESCO Odlet do Indie. Pohodlný let renomovanými leteckými spoločnosťami. Chcete viac? Vyskúšajte business Atmosféra nového a starého Dillí Vás dostane. Cyklorykšou sa povozíme stvrtou Chandni Chowk ako z klasických orientálnych rozprávok, kde sa zastav Pozrieme si Chrám nebies, kde sa panovník modlil za dobrú úrodu. Jeho najdôležitejšia Sieň modlitieb Zakázané mesto malo podľa legiend 9999 miestností. Dodnes je najrozsiahlejším palácovým komplexom na Prilietame do 37 miliónovej aglomerácie Veľkého Tokia o veľkosti Západného Slovenska Japonská kuchyňa je jedinečná a vo veľa prípadoch dotiahnutá do dokonalosti Odtiaľto si vychutnáme výhľad na krásnu panorámu Tokia a hľadať tu budeme sochu slobody Navštívime prvú šintoistickú svätyňu Hačimangu. Ukážeme si veštenie budúcnosti tak, ako to robia Jap Národný park Hakone je preslávený svojou krásnou prírodnou scenériou. Plaviť sa
v ňom budeme loďou p Historickou pozemnou lanovkou sa vyvezieme do 25 hektárovej botanickej záhrady, ktorá vyrástla nad m Jazero Taupo, ktoré vzniklo sopečnou explóziou, ktorej následky sledovali v antickom svete Severný ostrov Nového Zélandu je známy geotermálnou aktivitou. Jazierka sfarbené neskutočnými farbam Rotorua je oblasť známa výskytom termálnych prameňov, gejzírov a bublajúceho sírového bahna V Te Puia zažijeme známy tanec haka a nájdeme tu aj symbol Nového Zélandu, ktorým je vták kiwi V bývalom hlavnom meste Auckland nás privíta najvyššia stavba na južnej pologuli Sky Tower, vysoká 3 Pristávame na Tahiti, z ktorého prelietavame na jeden z najkrajších atolov na svete, legendárna Bora Opäť dokonale spoznáme ostrov, overíme, či je piesok belší ako inde a užijeme si relax pod tropickým Čakáme na let ponad otvorený Pacifik na maličký mystický ostrov. Ráno pristávame na Veľkonočnom ostrove, najodľahlejší kút sveta uprostred Tichého oceánu Zástavka pri sopke Rano Raraku, kde sa nachádza 394 moai v rôznych stupňoch dokončenia Najväčšia moai vztýčená na ostrove je vysoká je 9,8 metra a váži približne 82 ton Santiago je 5. najväčšie mesto Južnej Ameriky, kde vidíme mrakodrapy, moderné autá a rôzne obchody z Odlet zo Santiaga s množstvom zážitkov.
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1033381
Cena od: 10 630 €
Príplatky od: 1 046 €
Doprava: letecká
Termín: 18.05.2020 23/22 dní/nocí
Obchodník: 35824859
Kód termínu: 46047199

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Poznávacie zájazdy
Exotika
Pobytovo-poznávacie
Dillí Typ ubytovania:
India, Dillí Strava:
Peking
Čína, Peking
Veľký čínsky múr
Čína, Veľký čínsky múr
Kamakura
Japonsko, Honšu, Kamakura
Veľkonočný ostrov
Čile, Veľkonočný ostrov
Santiago de Chile
Čile, Santiago de Chile
Letisko:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 18.11. o 13:22 hod.
Generované systémom ProfiTour