Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Blue Pearl Hotel

Destinácia: Bulharsko, Slnečné pobrežie
Kód zájazdu: 1032576
Cena od: 256 €
Príplatky od: 180 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

28.09. - 05.10. 8 dní LM dospelý: 256 € povinné prípl: +180 € letecká BTS

Blue Pearl Hotel

TV šípky biliard masáž wellness, spa aerobik fitness centrum animačný program stolný tenis internet, WiFi piesočnatá pláž detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 600 m
Vzdialenosť od pláže: 0 m

Poloha:
Tento príjemný a elegantný hotel je situovaný  v južnej časti letoviska, vzdialený od centra cca 600 m a vo vzdialenosti cca 2 kilometre od starého Nesebaru. V okolí sú reštaurácie, bary a obchody.  Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do vody sa nachádza priamo pred hotelom. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie a pre ľudí, ktorí si potrpia na dobrý štandard ubytovania aj služieb.


Služby hotela:
recepcia s trezorom (za poplatok), Wi-Fi (bezplatne vo verejných priestoroch), zmenáreň, výťahy, reštaurácia, lobby bar, snack bar pri bazéne, vonkajší bazén, detský bazén, terasa na slnenie, ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma), hotelová časť pláže, minimarket, obchod so suvenírmi, fitness, Spa centrum, masáže (za poplatok), zábavný program, stolný tenis, aerobic, šípky, biliard (za poplatok)


Ubytovaniie:
K dispozícii sú: dvojlôžkové izby, apartmány pre 2-6 osôb (jedna al. dve spálne+obývacia izba) Všetky komfortné izby majú centrálnu klimatizáciu, TV/SAT, telefón, minichladničku, vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy, balkón alebo terasu.

Stravovanie:
Možnosti stravovania: All inclusive Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov Neskoré raňajky Popoludňajšie občerstvenie (12.00 - 18.00) Nočné občerstvenie (21.30 - 23.00) Neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby a vybraných značkových nápojov (10.00 - 23.00)

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 18.9. o 09:30 hod.
Generované systémom ProfiTour