Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Mutlu Beach

Destinácia: Turecko, Fethiye, Fethiya
Kód zájazdu: 1032559
Cena od: 248 €
Príplatky od: 180 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

03.10. - 10.10. 8 dní LM dospelý: 256 € povinné prípl: +180 € letecká BTS
17.10. - 24.10. 8 dní LM dospelý: 248 € povinné prípl: +180 € letecká BTS

Mutlu Beach

TV práčovňa, čistiareň masáž parkovisko internet, WiFi kamienková pláž piesočnatá pláž detské ihrisko chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 6 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Poloha:
 Hotel je situovaný priamo na pláži a ponúka očarujúci výhľad na záliv Fethiye a na západ slnka nad plážou Calis. V blízkosti sa nachádzajú piesočnaté, kamienkové a skalnaté pláže. Centrum a mnohé turistické atrakcie, ako napríklad hrad alebo múzeum Fethiye sú vzdialené 6 km.

Ubytovanie:
 K dispozícii sú: dvojlôžkové, trojlôžkové izby. Vybavenie izieb zahŕňa: klimatizáciu, kúpeľňu so sprchovacím kútom, vaňou, sušič vlasov, manželskú posteľ, balkón s výhľadom na more, telefón, TV, minibar, chladničku.

Služby hotela:
 24-hod. recepcia, parkovisko, wi-fi pripojenie vo verejných priestoroch, vonkajší bazén, ležadlá, slnečníky, detské ihrisko, TV miestnosť, klimatizácia vo verejných priestoroch, kaviareň, bar, reštaurácia, nefajčiarska zóna, zmenáreň, výťah, záhrada, za príplatok: hotelová služba, práčovňa, hotelový trezor, masáže.

Stravovanie:
 Možnosti stravovania: raňajky, obedy, večere.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Cena zahŕňa:
Leteckú dopravu, letiskové poplatky, príručnú batožinu, ubytovanie vo vybranom hoteli/apartmáne na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti.

Cena nezahŕňa:
Služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), odporúčaný príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu.

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!
POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 23.9. o 09:30 hod.
Generované systémom ProfiTour