Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Evelyn Beach Hotel

Destinácia: Grécko, Kréta, Hersonissos
Kód zájazdu: 1032522
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Evelyn Beach Hotel

TV bicykle biliard parkovisko internet, WiFi piesočnatá pláž chladnička,minibar klimatizácia
Vzdialenosť od pláže: 0 m

Poloha:
Hotel je situovaný pri peknej piesočnej pláži v tichšej oblasti Hersonissosu. Je skvelým východiskovým bodom, z ktorého je možné objavovať ďalšie nádherné pláže a ospalé dediny spolu so širokým radom obchodov, reštaurácií, tradičných taverien, čulého nočného života a atrakcií v Hersonissose. 


Služby hotela:
recepcia od 08:00 - 24:00 (hostia, ktorí prídu mimo tieto hodiny by mali poskytnúť čas príchodu do "zvláštnych požiadaviek"), slnečná terasa, ležadlá a slnečníky, bufetová reštaurácia, bar, izbová služba,úschovňa batožiny, klimatizované verejné priestory, zmenáreň, trafika, požičovňa áut a bicyklov, parkovisko, bilardový stôl


Ubytovanie:
K dispozícii sú: dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky Všetky komfortne zariadené izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou s toaletnými potrebami, klimatizáciou, sušičom vlasov, mini chladničkou, WiFi pripojením, SAT TV, telefónom s priamou voľbou, balkónom alebo terasou.  

Stravovanie:
Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, all inclusive Raňajky, bufet, reštaurácia, Denne: 07:30 - 09:30. Obed, Reštaurácia, Reštaurácia, Denne: 12:30 - 13:30. Večera, bufet, Reštaurácia, Denne: 18:30 - 20:30. Popoludňajšie občerstvenie; Poobedňajší čaj; Prestávka na kávu, Denne: 16:00 - 17:00. Nápoje:  Miestne alkoholické a neakoholické nápoje; Bar, Denne: 11:00 - 23:00.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Generované systémom ProfiTour