Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Princess Sun Hotel

Destinácia: Grécko, Rhodos, Lindos
Kód zájazdu: 1032451
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Princess Sun Hotel

detská postieľka stolný futbal,kalčeto TV basketbal práčovňa, čistiareň bicykle masáž volejbal animačný program stolný tenis tenis parkovisko vodné športy na pláži plážový servis detské ihrisko babysitting detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 15 km
Vzdialenosť od pláže: 1 km

Poloha:
Hotel je situovaný na menšom kopci, ktorý je husto pokrytý zeleňou a ponúka nielen čarovný výhľad na more, ale aj nádherný výhľad na okolité hory a borovicové údolia. Je vhodný pre páry, ale aj pre rodiny vyhľadávajúce pokojné dovolenky v priateľskej atmosfére. Pláž je od hotela vzdialená cca 1 km. Zvoz na pláž a z pláže zabezpečuje bezplatná hotelová kyvadlová doprava (približne každú pol hodinu od 10:00 do 22:00). Mesto Lindos je vzdialené 15 km a hlavné mesto ostrova s rovnomenným názvom leží približne 60 km od hotela.


Služby hotela:
24-hod. recepcia, bary, plážový volejbal, kaviarne, detské ihrisko, posilňovňa, práčovňa, mini market, pingpong, súkromná pláž, trezor, supermarket, stolný futbal, tenisové kurty, vodné športy, zábavné programy, basketbal, požičanie bicyklov/áut, zmenáreň, bar pri bazéne, čitáreň, obchody, plavecký bazén pre deti, televízna miestnosť, plážový bar, bufetová reštaurácia, opatrovanie detí, masáže, parkovanie, vonkajší plavecký bazén.


Ubytovanie:
K dispozícii sú: jednolôžkové, dvojlôžkové izby (s výhľadom na more alebo na hory), rodinné izby (s výhľadom na more alebo do záhrady). Vybavenie izieb zahŕňa: klimatizáciu, sušič vlasov, TV, detskú postieľku, chladničku/mini chladničku, telefón, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, trezor (na požiadanie a za poplatok), terasu/balkón.

Stravovanie:
Možnosti stravovania: all inclusive. Raňajky od 7.00 – 10.00 Obedy od 12.30 – 14.30 Večere od 18.30 – 21.30 Snack: ľahké občerstvenie - podávané od 10.00 – 18.00 a v Mini bare: 18.00 – 24.00  

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Generované systémom ProfiTour