Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

smartline Meridian Hotel

Destinácia: Bulharsko, Slnečné pobrežie
Kód zájazdu: 1031985
Cena od: 162 €
Príplatky od: 180 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

28.09. - 05.10. 8 dní LM dospelý: 162 € povinné prípl: +180 € letecká BTS

smartline Meridian Hotel

TV bicykle solárium masáž sauna wellness, spa fitness centrum animačný program stolný tenis internet, WiFi piesočnatá pláž detské ihrisko trezor klimatizácia
Vzdialenosť od pláže: 200 m
Poloha:
smartline Meridian Hotel 4* je vhodný pre rodiny s deťmi ale aj pre páry. Hotel sa nachádza v populárnom letovisku Slnečné Pobrežie. Slnečné pobrežie je pomerne rušné letovisko v ktorom máte k dispozícií  množstvo reštaurácií, barov a nočných klubov. Hotel je vzdialený od mora priblížne 200 metrov. Pláž je piesočnatá s pozvoľnym vstupom do mora.

Ubytovanie:
K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, rodinné izby s možnosťou dvoch prísteliek. Každá izba má k dispozícií balkón, samostatnú plne zariadenú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom, sušič vlasov, TV, izby sú zariadené v modernom dizajne. 

Služby hotela:
24 hodinová recepcia, zmenáreň, úschovňa batožiny, trezor, výťah, WiFi (platené), obchod so suvernírmi, izbová služba, klimatizácia, sauna, fitnes centrum, solárium, welness centrum, masáže, detské ihrisko, stolný tenis, požičovňa bicyklov, animačný tím, bar, reštaurácia, a la carte reštaurácia, írska krčmička, pizzeria.

Stravovanie:
Možnosti stravovania: polpenzia, all inclusive. Raňajky, denne. Obed, denne: 12:30 - 15:00 Večera, denne. Snack bar denne: 15:00 - 18:00 Nápoje Miestne alkoholicke a nealkohlické nápoje denne: 11:00 - 23:00 Bar pri bazéne(jún, júl a august) denne: 11:00- 18:00

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!
POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 18.9. o 09:30 hod.
Generované systémom ProfiTour