Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Anavadia Hotel

Destinácia: Grécko, Rhodos, Kolymbia
Kód zájazdu: 1031943
Cena od: 600 €
Príplatky od: 180 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

17.10. - 24.10. 8 dní LM dospelý: 600 € povinné prípl: +180 € letecká VIE

Anavadia Hotel

doprava na pláž TV biliard parkovisko internet, WiFi detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 28 km
Vzdialenosť od pláže: 700 m
Poloha:
Grécky ostrov Rhodos je domovom Anavadia Hotela. Nachádza sa 700 metrov od pláže na východnom pobreží pokojného letoviska Kolymbia, neďaleko živšieho letoviska Faliraki. Okolité pláže sa Vám pokúšajú zjednodušiť život na gréckom ostrove. Vyplňte vaše dni kombináciou objavovania ostrova, jeho krásnych miest, s relaxáciou na plážach. Hotel je len 10-15 minút chôdze od centra letoviska, 25 km od malebnej dediny Lindos a 26 km od mesta Rhodos.

Vzdialený od letiska RHO cca 28 km

Ubytovanie:
K dispozícii sú: dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek.
Dvojlôžkové izby s výhľadom do záhrady, majú súčasný vzhľad s interiérmi bielych tónov, závesmi a tkaninami neutrálnych teplých farieb, s elegantným nábytkom na dláždenej podlahe a s moderným vybavením. Vybavenie zahŕňa súkromný zariadený balkón, individuálne riadenú klimatizáciu, kúpeľňu s hydromasážnou vaňou, sprchovacím kútom a fénom, platený WiFi internet, satelitnú TV s hudobnými programami, telefón s priamou voľbou, stôl so stoličkami, mini chladnička a trezor na prenájom.

Služby hotela:
24 hodinová recepcia, upratovanie, platený WiFi internet vo verejných priestoroch, internetový kútik, klimatizácia, fax a kopírovacie služby, autopožičovňa, úschovňa batožín, domáce zvieratá NIE sú povolené, súkromné parkovisko a bezplatné verejné parkovisko sú k dispozícií. Bazén, slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi, záhrady a biliardový stôl. Bezplatné denné transfery z hotela na pláž - 3 krát denne v mesiacoch máj-jún-október a 5 krát denne v júli-auguste a septembri, detská časť bazéna pri hlavnom bazéne.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: all inclusive.
Hlavná bufetová reštaurácia servíruje raňajky, obedy a večere gréckej a medzinárodnej kuchyne; bar pri bazéne s terasou servíruje ľahké jedlá, nápoje a koktaily; satelitné TV obrazovky sa nachádzajú v hale.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 9.10. o 09:30 hod.
Generované systémom ProfiTour