Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Marathon Hotel

Destinácia: Grécko, Rhodos, Kolymbia
Kód zájazdu: 1031942
Cena od: 508 €
Príplatky od: 180 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

17.10. - 24.10. 8 dní LM dospelý: 508 € povinné prípl: +180 € letecká VIE

Marathon Hotel

TV detský kútik internet, WiFi detské ihrisko detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 26 km
Vzdialenosť od pláže: 500 m
Poloha:
Marathon Hotel sa nachádza v letovisku Kolymbia, na východnej strane ostrova Rhodos. Tento hotel sa nachádza na rozhraní ulice Eucalyptus, 500 metrov od pláže a ponúka hodnotnú, tradičnú, rodinnú dovolenku pod gréckym slnkom. Je tu veľa možností pre deti ako napr. zábava na ihriskách a v ich vlastnom detskom bazéne. Rezort ako taký je ideálny pre tých, ktorí si chcú zaplávať, užívať si slnko, nákupy, kluby, vyhliadky a pre tých, ktorí chcú vyskúšať niektorú z denných vyhliadkových exkurzii po ostrove. Kolymbia je situovaná v strede ostrova, medzi kozmopolitným mestom Rhodos a starovekým Lindos, kúsok od rušného mesta Faliraki.
Vzdialený od letiska RHO cca 26 km

Ubytovanie:
K dispozícii sú: dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek.
Zariadenie izieb hotela ponúka krásny balkón, kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, satelitnú televíziu (s hudobnými kanálmi), rádio, telefón s priamou voľbou, chladničku a klimatizáciu (zdarma 15.06-15.09).

Služby hotela:
Wifi bez poplatku v oblasti recepcie, služby recepcie s trezorom (za miestny poplatok) a upratovanie, bazén, lehátka a slnečníky, air hockey (za miestny poplatok). Pre deti: detský bazén, hry + internetový kútik, detské ihrisko a vnútorná herňa (bez dozoru).

Stravovanie:
Možnosť stravovania: all inclusive.
hotel má reštauráciu a bar, v hale sa nachádza TV kútik.
Raňajky formou bufetu, Reštaurácia, denne: 07:00 - 10:00.
Obed formou bufetu, Reštaurácia, denne: 12:30 - 14:00.
Večere formou bufetu, Reštaurácia, denne: 18:30 - 21:00.
Ranné občerstvenie, Reštaurácia; Bar pri bazéne, denne: 10:00 - 11:00.
Nápoje:
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje; Pivo; Víno; Liehoviny; Džúsy; Koktaily, Bar pri bazéne (posledné objednávky 22:45), denne: 10:00 - 00:00.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 9.10. o 09:30 hod.
Generované systémom ProfiTour