Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Tsokkos Gardens Hotel

Destinácia: Cyprus, Protaras
Kód zájazdu: 1031891
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Tsokkos Gardens Hotel

TV herňa konferenčná sála masáž sauna fitness centrum tenis bazén vyhrievaný bazén vnútorný parkovisko internet, WiFi piesočnatá pláž detské ihrisko babysitting detské animácie detský bazén chladnička,minibar klimatizácia bazén

Poloha:
Tsokkos Gardens Hotel sa nachádza v letovisku Protaras na Cypre. Nachádza na idylickom kopci, odkiaľ máte možnosť si vychutnať nádherný výhľad. Je to ideálne miesto pre vychutnávanie si pokojných chvíľ, ďaleko od mestského zhonu. Len kúsok od hotela sa nachádza nádherná piesočná pláž zátoky Marita Bay. Vzdialený od letiska LCA cca 63 km


Služby hotela:
24-hodinová recepcia, 2 výťahy, opatrovanie detí na požiadanie (je potrebné oznámiť 24 hodín vopred), izbová služba, internet, konferenčná miestnosť, TV salónik a bezplatné parkovanie. Vonkajší sladkovodný bazén, Krytý sladkovodný bazén (v zime vyhrievaný), telocvičňa, masáže *, sauna *, parný kúpeľ, tenisový kurt * a video herňa. (* za poplatok na mieste). Pre deti: vonkajší sladkovodný bazén, herňa, detské ihrisko, detské jedlá a po celý rok program aktivít, ktoré sú organizované animačným tímom.


Ubytovanie:
K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prístelok. Všetky izby sú vybavené: klimatizácia, kúrenie, satelitná TV, sušič vlasov, telefón s priamou voľbou, mini chladnička, mini bar, zariadenie na čaj a kávu, upratovacie služby a zariadený balkón.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: polpenzia, all inclusive. Raňajky, Reštaurácia, denne: 07:00-10:00. Obed, Reštaurácia, denne: 12:30-14:30. Večera, Reštaurácia, denne: 18:30-21:30. Občerstvenie, denne: 10:30-12:00, 14:30-17:00, 22:00-00:00. Mini bar. Nápoje: Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje; nealkoholické nápoje; Pivo; Víno; Liehoviny; Likéry; Brandy, Bar, denne: 10:00-00:00. Demetra reštaurácia ponúka raňajky, obedy a večere. Proino Kaviareň a Ayios Pool Bar ponúka občerstvenie a ľahké jedlá a nápoje po celý deň. K dispozícii je kompletný zábavný program pre dospelých aj deti, tematické večery, predstavenia, živá hudba a tanec.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 17.10. o 09:30 hod.
Generované systémom ProfiTour