Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Amorgos Boutique Hotel

Destinácia: Cyprus, Larnaca
Kód zájazdu: 1031890
Cena od: 530 €
Príplatky od: 180 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

28.09. - 05.10. 8 dní LM dospelý: 640 € povinné prípl: +180 € letecká VIE
28.09. - 08.10. 11 dní LM dospelý: 857 € povinné prípl: +180 € letecká VIE
01.10. - 08.10. 8 dní LM dospelý: 586 € povinné prípl: +180 € letecká VIE
05.10. - 12.10. 8 dní LM dospelý: 580 € povinné prípl: +180 € letecká VIE
05.10. - 15.10. 11 dní LM dospelý: 743 € povinné prípl: +180 € letecká VIE
08.10. - 15.10. 8 dní LM dospelý: 530 € povinné prípl: +180 € letecká VIE
12.10. - 19.10. 8 dní LM dospelý: 673 € povinné prípl: +180 € letecká VIE
22.10. - 31.10. 10 dní LM dospelý: 534 € povinné prípl: +180 € letecká VIE

Amorgos Boutique Hotel

TV práčovňa, čistiareň lekárska služba parkovisko internet, WiFi piesočnatá pláž chladnička,minibar trezor klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 500 m
Vzdialenosť od letiska: 8 km
Vzdialenosť od pláže: 100 m

Poloha:
Amorgos Boutique Hotel sa nachádza v centre kozmopolitného mesta Larnaca, len 500 m od Larnaca Marina a 100 m od Palm Tree nábrežnej promenády. Obklopený širokou škálou obchodov, reštaurácií, taverien, kaviarní, barov a nočných klubov. Novo zrekonštruovaný Hotel Amorgos Boutique ponúka moderný štýl s vynikajúcim štandardom ubytovania. Vzdialenosť od lestiska LCA cca 8 kilometrov.


Služby hotela:
24-hodinová recepcia, 220 voltov, zdravotnícke služby na požiadanie, práčovňa, čistiareň, služba žehlenia, požičovňa áut, služby žehlenia, obchodné centrum (fax, skener, tlačiareň), Wi-Fi pripojenie na internet vo vstupnej hale, bezplatné parkovisko v blízkosti hotela. Niektoré služby sú za poplatok.


Ubytovanie:
K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Všetky izby sú vybavené individuálne nastaviteľnou klimatizáciou a kúrením, ďalej satelitná TV, elektronický trezor, mini bar, elektronický zámkový systém, fén, župan, papuče a široký výber toaletných potrieb a vybavenia. Žehlička a žehliaca doska k dispozícii na vyžiadanie.  Na uvítanie je k dispozícii - fľaša vína, čerstvé ovocie a minerálna voda, zariadenie na čaj a kávu. Káblové a Wi-Fi pripojenie na internet za poplatok.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia. Na raňajky je k dispozícii široký výber horúcich a studenej pokrmov podávaných formou bufetu. Kokteilový Bar a salónik evokujú vrelú atmosféru, ponúkajú relaxačné prostredie. Cocktail Bar zabezpečuje celý rad kávových špecialít, rovnako ako špeciálne navrhnuté barové menu z vybraných koktailov, liehovín a iných nápojov.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 23.9. o 09:30 hod.
Generované systémom ProfiTour